Ienākt
Autors: LETA

EP vēlēšanu e-pakalpojumus par 215 000 eiro nodrošinās uzņēmums "Soaar"

Rīga, 4.febr., LETA. Ar Eiropas Parlamenta vēlēšanu administrēšanu saistītus e-pakalpojumus par 215 000 eiro nodrošinās SIA "Soaar", kas līdzīgus pakalpojumus sniedza arī pēdējās Saeimas vēlēšanās, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Uzņēmums nodrošinās vēlēšanu kandidātu sarakstu elektronisku sagatavošanu, iesniegšanu, publicēšanu, kā arī vēlēšanu rezultātu elektronisku apkopošanu.

Pakalpojuma sniedzēju Centrālā vēlēšanu komisija izvēlējusies sarunu procedūras rezultātā. Par minētajiem darbiem uzņēmums saņems 215 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

"Soaar" nodrošināja arī 13.Saeimas vēlēšanu e-pakalpojumus, par to saņemot 208 585 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Uzņēmums nodrošināja vēlēšanu kandidātu sarakstu elektronisku sagatavošanu, iesniegšanu un publicēšanu, elektronisku vēlēšanu gaitas žurnālu, kā arī vēlēšanu rezultātu elektroniskās apkopošanas pakalpojumus.

Salas pagastā reģistrētais informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Soaar" 2016.gadā strādājis ar 624 230 eiro apgrozījumu un 129 489 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums pieder Leonardam Survilo un Renāram Kadžulim.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks maijā beigās, un no Latvijas būs jāievēl astoņi deputāti.