Ienākt
Autors: LETA

Tirdzniecības kompleksa "Spice" vadītājas amatā iecelta Kadrija Pudova

Rīga, 20.dec., LETA. Tirdzniecības kompleksa "Spice" izpilddirektores amatā iecelta "Spice" īpašnieka SIA "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" valdes locekle Kadrija Pudova, aģentūru LETA informēja tirdzniecības kompleksa "Spice" pārstāve Linda Kalniņa.

Iepriekš tirdzniecības kompleksa "Spice" izpilddirektore bija Iveta Lāce.

Kā norādīja Kalniņa, jaunās vadītājas uzdevums būs turpināt palielināt tirdzniecības kompleksa apgrozījumu un strādāt pie jauniem attīstības projektiem, lai stiprinātu "Spices" pozīcijas.

Viņa atzīmēja, ka Pudova "Spicē" strādā jau kopš 2012.gada - vispirms kā mārketinga vadītāja un pēc tam kā iznomāšanas vadītāja.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka tirdzniecības kompleksa "Spice" apgrozījums pagājušajā gadā palielinājies par 2,4%, sasniedzot 211 miljonus eiro.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Spice" īpašnieka SIA "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" pērn strādāja ar 13,805 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,1% vairāk nekā iepriekš, bet peļņa pieauga 1,7 reizes un bija 28,699 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 711 432 eiro. "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" 75% kapitāldaļu īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums "Kapitel", bet 25% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Tristafan".