Ienākt
Autors: LETA

Vecrīgā darbu uzsākusi jaunuzbūvētā "Wellton Riverside SPA Hotel" viesnīca

Rīga, 30.nov., LETA. Novembrī durvis pirmajiem viesiem atvērusi jaunuzbūvētā "Wellton Riverside SPA Hotel" viesnīca Daugavas krastā, aģentūru LETA informēja viesnīcu operators SIA "Mogotel".

Četrzvaigžņu "Superior" jeb paaugstinātā komforta klases viesnīca saviem viesiem piedāvās 222 numuriņus, ēdināšanu un lielāko "SPA" kompleksu Vecrīgā.

Viesnīcas "Wellton Riverside SPA Hotel", kuru pārvalda "Mogotel", būvniecība sākās pirms trīs gadiem, un tajā tika investēti 25 miljoni eiro, kas ietver gan pārvaldnieka paša kapitālu, gan bankas piesaistīto finansējumu.

"Wellton Hotels ir viens no lielākajiem viesnīcu zīmoliem Rīgā jau kopš 2009.gada. Šogad "Wellton Hotels" viesnīcu tīklam pievienojās vēl viena, līdz šim augstākās klases viesnīca "Riverside SPA Hotel".

Viesnīca ir izvietota jaunuzbūvētās ēkas astoņos stāvos, kur viesiem tiek piedāvāti 222 vienvietīgi, divvietīgi un paaugstināta komforta numuriņi. Visi numuriņi ir veidoti vienotā stilā, kas sevī apvieno moderno minimālismu ar "Art Deko" stilam raksturīgu stingru simetriju un funkcionālismu. Viesnīcas astotajā stāvā atrodas arī konferenču telpa ar maksimālo ietilpību līdz 120 cilvēkiem.

Viesnīcas SPA kompleksā no decembra apmeklētājiem būs pieejams peldbaseins, džakuzi, burbuļvanna, zāļu sauna, tvaiku pirts, sāls pirts un ciedru pirts.

"Riverside SPA Hotel" radījusi vairāk nekā 60 jaunas darba vietas dažādas kvalifikācijas speciālistiem, sākot ar konferenču koordinatoru un Viesu uzņemšanas nodaļas speciālistiem, beidzot ar "SPA" speciālistiem, profesionāliem pirtniekiem un Saimniecības nodaļas vadītājiem.

Viesnīcas arhitektūras autors ir 2017.gada balvai Rīgas arhitektūrā nominētais arhitekts Juris Bērziņš (AS "Palast Architekts") un projektēšanas birojs SIA "Legzdiņš un partneri" arhitekta Gata Legzdiņa vadībā. Būvniecības darbus veica celtniecības kompānija SIA "Homeland būve" sadarbībā ar SIA "Anvil", kas savukārt nodrošināja iekšējās apdares darbus. Interjera dizainu speciāli "Wellton Riverside SPA Hotel" viesnīcai izstrādāja interjera dizaina kompānija SIA "Di studija".

Viesnīcu operatora SIA "Mogotel", kas pašlaik pārstāv vairākas "Rixwell Hotels" un "Wellton" zīmolu viesnīcas, apgrozījums pagājušajā gadā bija 17,686 miljoni eiro, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 2,6% - 325 205 eiro, liecina informācija ''Firmas.lv''.

Uzņēmums tika dibināts 2002.gadā un pārvalda "Wellton" un "Rixwell" viesnīcu tīklus, kas apvieno 13 viesnīcas, 11 no kurām darbojas Rīgā, viena Bauskā un viena Tallinā. Četrzvaigžņu augstākās un vidējās klases viesnīcas "Rixwell" un "Wellton" kopā piedāvā vairāk nekā 1320 numurus un veido vairāk nekā 500 darba vietas dažādas kvalifikācijas darbiniekiem.2009.gadā tika atvērta Mogotel pirmā viesnīca "Old Rīga Palace Hotel", bet nākamo piecu gadu laikā tīklam bija pievienotas vēl piecas viesnīcas Rīgā. 2014.gadā tika nodibināts zīmols "Wellton Hotels", zem kura apvienojās septiņas uzņēmuma pārvaldībā esošās, pārņemtās un jaunuzbūvētās viesnīcas. 2015.gadā "Mogotel" prezentēja jaunu zīmolu "Rixwell Hotels", ar kkuru savu darbu uzsāka viesnīca Bauskā un Tallinā.

Uzņēmuma nākotnes plāni ir saistīti ar paplašināšanos Centrāleiropas valstīs, tādās kā Ungārija un Polija, kā arī drīzumā uzņēmums gatavojās paplašināt savu zīmolu portfeli.

SIA "Mogotel" dibināta 2011.gadā un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Vadims Muhins.