Ienākt
Autors: LETA

"Olainfarm" investēs 350 000 eiro veselības centra "Olainmed" rekonstrukcijā

Rīga, 22.okt., LETA. Farmācijas uzņēmums AS "Olainfarm" sācis tam piederoša veselības centra "Olainmed" rekonstrukciju Olainē, investējot 350 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Dana Hasana.

Viņa norādīja, ka rekonstrukcijas darbi paredz telpu paplašināšanu un modernizēšanu, pielāgojot tās mūsdienīgas pacientu veselības aprūpes standartam, tostarp tiks modernizēta stomatoloģijas nodaļa, paplašināta rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, kā arī izveidoti jauni kabineti ārstiem.

Hasana informēja, ka rekonstrukcijas darbi sadalīti pa kārtām, tāpēc veselības centrs turpinās savu darbu un netiks slēgts.

Būvdarbi sākušies šajā nedēļā, un tos plānots pabeigt līdz 2020.gadam.

"Olainmed" valdes priekšsēdētaja Viktorija Zefīrova-Tačinska pastāstīja, ka rekonstrukcijas rezultātā veselības centrs varēs piedāvāt plašāku izmeklējumu un pakalpojumu klāstu Pierīgas reģiona iedzīvotājiem, īpašu uzmanību veltot tieši Olaines novada cilvēkiem. Turklāt pēc remontdarbu beigām savas durvis pirmajā stāvā pacientiem vērs vaļā jauna moderna stomatoloģijas nodaļa, kurā būs pieejami zobu ārstēšanas, protezēšanas, kā arī zobu higiēnas pakalpojumi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Vienlaikus Zefīrova-Tačinska informēja, ka veselības centra otrajā stāvā tiks paplašināta rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, piedāvājot plaša spektra rehabilitācijas un veselības atjaunošanas pakalpojumus visām pacientu grupām, tostarp sirds slimniekiem, cilvēkiem ar lieko svaru un pēc traumām, viegliem insultiem un kustību traucējumiem, gan individuāli, gan nelielās grupās. Pakāpeniski šo nodaļu plānots aprīkot arī ar modernu aparatūru, kura līdz šim bija pieejama tikai Jelgavā vai Rīgā, un ir pieradījusi savu efektivitāti pacientu rehabilitācijā. Īpaša uzmanība nākotnē tiks veltīta arī sportistu un bērnu rehabilitācijas iespējām, piebilda centra valdes priekšsēdētāja.

Zefīrova-Tačinska piebilda, ka gada laikā "Olainmed" divkāršojis tajā pieejamo pakalpojumu skaitu, piedāvājot Olaines iedzīvotājiem gandrīz visu specialitāšu ārstu konsultācijas, tostarp gastroenterologa, ķirurga, neirologa, rehabilitologa, kardiologa, proktologa, oftalmologa, ginekologa un otolaringologa. Rezultātā apkalpotu pacientu skaits, salīdzinot ar 2016.gadu, audzis par 30%.

"Olainfarm" 2017.gada 21.jūlijā reģistrēta kā SIA "Olaines veselības centrs" vienīgā īpašniece, iegādājoties veselības centru Olaines pašvaldības rīkotajā izsolē. No šī gada janvāra veselības centra nosaukums tika mainīts uz "Olainmed".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Olainmed" apgrozījums pērn bija 535 064 eiro, kas ir par 9% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā zaudējumi - 59 226 eiro.