Ienākt
Autors: LETA

Masīvkoka mēbeļu ražotāja "Avoti SWF" apgrozījums pērn pieauga par 18,9%

Rīga, 25.sept., LETA. Gulbenes novada masīvkoka mēbeļu ražotājs SIA "Avoti SWF" pagājušajā gadā strādāja ar 36,605 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 34,8% - līdz 1,579 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2017.gadā "Avoti SWF" sāka ražot arī granulas, gada nogalē nosūtot pirmo kravu pircējam.

Pēc kompānijas vadības minētā, "Avoti SWF" sāka īstenot eksperimentālās granulu ražotnes izveides projektu pagājušajā gadā, iegūstot atbalstāmo investīciju statusu. Valdība nolēma atbalstīt projektu ar sākotnējo ilgtermiņa attiecināmo izmaksu summu 12,549 miljoni eiro un piešķirt tam atbalstāmo investīciju projekta statusu, kā arī noteikt kompānijai saistībā ar projektu piemērojamo uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaidi 25% apmērā no sākotnējo ilgtermiņa ieguldījumu summas, bet ne vairāk kā 3,137 miljonus eiro.

Kompānijas vadība arī atgādina, ka "Avoti SWF" neatlaidīgi strādā pie jaunu iespēju izpētes ar Eiropas Savienības (ES) fondu projektiem saistītajos jautājumos starptautiskās konkurētspējas veicināšanai, kā arī meklē jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus. Viens no uzņēmuma galvenajiem attīstības mērķiem ir uzlabot un pilnveidot iekšējos vadības un kontroles procesus.

2016.gadā "Avoti SWF" strādāja ar 30,776 miljonu eiro apgrozījumu un 2,423 miljonu eiro peļņu.

Kompānija "Avoti SWF" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 103 800 eiro. "Avoti SWF" pilnībā pieder Uldim Misiņam. "Avoti SWF" ražo masīva priedes un egles koka mēbeles, kā arī apdares materiālus.