Ienākt
Autors: LETA

Tiesa nolēmusi izbeigt "Zilā lagūna" tiesiskās aizsardzības procesu

Rīga, 11.jūl., LETA. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa nolēmusi izbeigt zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrādes un konservēšanas uzņēmuma "Zilā lagūna" tiesiskās aizsardzības procesu, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas kancelejas vadītāja Kristīne Vītola.

Kā ziņots, "Zilā lagūna" Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesai noteiktajā termiņā - līdz 3.jūlijam - nebija iesniedzis tiesiskās aizsardzības pasākumu plānu, un tuvākajās dienās tiesa plānoja lemt par tiesiskās aizsardzības procesa tālāku virzību.

Tāpat vēstīts, ka 2.maijā "Zilā lagūna" iesniedza Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu, ievērojot Civilprocesa likumā noteiktos piekritības noteikumus. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas tiesnese Elita Stelte-Auziņa pārbaudīja kompānijas pieteikumu par tiesiskās aizsardzības procesa īstenošanu un saskaņā ar Civilprocesa likumu nolēma pieņemt pieteikumu un ierosināt uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesa lietu.

Tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna izstrādei un saskaņošanai ar kreditoriem "Zilajai lagūnai" bija noteikts divus mēnešus - līdz 3.jūlijam - ilgs termiņš.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2016.gadā "Zilā lagūna" apgrozījums bija 4,351 miljons eiro, kas ir par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 177 152 eiro, pretēji zaudējumiem gadu iepriekš. Uzņēmuma 2017.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

"Zilā lagūna" dibināta 1997.gadā Daugavpils novada Kalkūnu pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,156 miljoni eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 89,11% ir Mihails Kaidanovs, savukārt 10,89% kapitāldaļu pieder Igoram Širšonam.