Ienākt
Autors: LETA

"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 4,6%

Rīga, 28.jūn., LETA. Parfimērijas un kosmētikas mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 10.oktobra līdz 2017.gada 30.septembrim, bija 18,31 miljons eiro, kas ir par 4,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 12,7%, sasniedzot 1,034 miljonus eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušais finanšu gads "Douglas Latvia" uzskatāms par ļoti veiksmīgu, jo līdz ar apgrozījuma pieaugumu uzņēmumam uzlabojās peļņas efektivitātes rādītāji.

Atbilstoši ziņojumam, gandrīz dubultojot apgrozījumu, aizvadītajā finanšu gadā nostiprinātas "Douglas Latvia" interneta veikala pozīcijas. Kompānija pagājušajā finanšu gadā turpināja darbu arī pie tirdzniecības vietu modernizācijas, realizējot vērienīgus investīciju projektus.

Vadība informē, ka jaunajā finanšu gadā uzņēmums plāno saglabāt stabilu izaugsmi, investēt veikalu modernizācijā, stiprināt interneta veikalu kā svarīgu tirdzniecības kanālu, kā arī pilnveidot un optimizēt piedāvātā sortimenta struktūru. Tāpat "Douglas Latvia" paredz ieviest aizvien jaunus ekskluzīvos zīmolus.

"Douglas Latvia" apgrozījums finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 10.oktobra līdz 2016.gada 30.septembrim, bija 17,504 miljoni eiro, bet peļņa - 918 002 eiro.

"Douglas Latvia" reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,175 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder SIA "Douglas Baltic", kuras vienīgā īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā "Kirk Beauty Netherlands Holding B.V.".