Ienākt
Autors: LETA

Aicina vidusskolu absolventus pieteikties aptieku tīkla apmaksātām studijām farmaceita asistenta profesijas apguvei

Rīga, 6.jūn., LETA. Aptieku tīkls "Apotheka" aicina vidusskolu absolventus pieteikties uzņēmuma apmaksātām studijām Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā farmaceita asistenta profesijas apguvei, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Pēc programmas absolvēšanas jaunajiem speciālistiem tiks garantēts darbs "Apotheka" aptiekās visā Latvijā.

Studiju sākums ir šā gada septembris un to ilgums – 2,5 gadi. Papildus teorētisko zināšanu apguvei RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, studentiem būs iespēja zināšanas apgūt arī praktiski, darbojoties obligātajā praksē kādā no 114 "Apotheka" aptiekām visā Latvijā.

Aicinot jauniešus studēt par farmaceita asistentu un uzsākt karjeru aptiekā, "Apotheka" piedāvā ne tikai pilnībā apmaksātas studijas un garantētu darbu pēc to beigšanas, bet arī iespēju piedalīties dažādās "Apotheka" rīkotajās apmācības, pilnveides un izklaides pasākumos. Tāpat aptieku tīkls studējošajiem, kas nedzīvo Rīgā, nodrošinās dienesta viesnīcu.

Pieteikšanās "Apotheka" apmaksātajām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā notiek konkursa kārtībā. Atlases konkursa laikā uzņēmuma personāla atlases komanda izvērtēs gan potenciālo studentu motivāciju apgūt farmaceita asistenta profesiju, gan vēlmi turpināt strādāt aptiekā pēc studiju beigšanas.

Interesenti ar vidējās izglītības atestātu (vērtējums ķīmijā nav obligāts) un apņēmību studēt RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā aicināti pieteikties līdz šā gada 15.jūnijam, sūtot pieteikumu, CV, motivācijas vēstuli un vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopiju uz e-pasta adresi esigaidits@apotheka.lv. Papildu informācija pieejama sazinoties ar "Apotheka" Personāla daļu.

"Apotheka" aptieku tīkla īpašniece SIA "A Aptiekas" 2016.gadā strādāja ar 38,158 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 445 967 eiro apmērā, liecina informācija "Firmas.lv".

SIA "A Aptiekas" dibināta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 284 704 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir SIA "Magnum Medical", kas pieder Igaunijā reģistrētajai AS "Magnum".