Ienākt
Autors: LETA

Aptieku tīkla "Apotheka" pārvaldītājs pērn strādājis ar ievērojamu peļņas pieaugumu

Rīga, 11.jūl., LETA. Aptieku tīkla "Apotheka" pārvaldošā uzņēmuma SIA "A Aptieka" apgrozījums pērn bija 38,157 miljoni eiro, kas ir par gandrīz 12% vairāk nekā 2015.gadā, bet peļņa pērn bija 445 967 eiro, kas ir četrkārtīgs pieaugums, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 34,085 miljoni eiro, bet peļņa - 110 479 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums saimniecisko darbību veica 86 aptiekās un divās aptieku filiālēs. Pagājušajā gadā turpinājās darbs pie aptieku tīklu paplašināšanas. Tāpat uzmanība vērsta efektivitātes uzlabošanai.

Uzņēmuma darbības galvenie panākumu faktori pērn bija tīkla paplašināšana, preču klāsta pārskatīšana un uzlabošana, aptieku renovēšanas programmas realizēšana, zīmola "Apotheka" stiprināšana, darbības efektivitātes programmas ieviešana un farmaceitiskās aprūpes un klientu apkalpošanas līmeņa paaugstināšana.

Šogad uzņēmums plāno turpināt tīkla paplašināšanu, zīmola "Apotheka" stiprināšanu, popularizēšanu un ieviešanu reģionos. Tāpat šogad uzsvars tiks likts uz "Apotheka" privātās preču zīmes attīstību, norādīts vadības ziņojumā.

Uzņēmums "A Aptiekas" dibināts 2005.gada 25.janvārī, un tā pamatkapitāls ir 284 704 eiro. Uzņēmums "A Aptiekas" pieder SIA "Magnum Medical", kas savukārt pieder Igaunijas kompānijai "Magnum".