Ienākt
Autors: LETA

Pagājušajā nedēļā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums - "Storm Latvia"

Rīga, 15.maijs, LETA. Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA "Storm Latvia", kuras pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro, informē UR.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums "Storm Latvia" reģistrēts 11.maijā, un tas vienādi uz pusēm pieder Nīderlandē reģistrētai kompānijai "Snow Flake Investments B.V." un Bulgārijā reģistrētai kompānijai ""Libamed" Eood".

Otrs lielākais pamatkapitāls no pagājušajā nedēļā reģistrētajām kompānijām bija SIA "JSC īpašumi" - 514 000 eiro, bet trešais lielākais - SIA "VL Solutions", kuras pamatkapitāls ir 500 000 eiro. Uzņēmums "JSC īpašumi" dibināts 12.maijā, tas pieder SIA "Jurisconsultus" - 62,75% un Igaunijā reģistrētajam uzņēmumam "Carmoska OU" - 37,25%, bet uzņēmums "VL Solutions" dibināts 10.maijā, tas pieder ASV kompānijai "Healthcare Enterprises LLC".

UR informē, ka pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un UR reģistrēti 289 jauni subjekti, kas ir par 220 subjektiem vairāk nekā pirms nedēļas. Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrēti 29 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 263 bija SIA un 27 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 355 subjekti, kas ir par 206 subjektiem vairāk nekā pirms nedēļas.