Ienākt
Autors: LETA

Atklās "BMW" auto centru

Rīga, 11.maijs, LETA. Šodien Rīgā atklās auto zīmola "BMW", "BMW Motorrad" un "Mini" auto centru, informēja SIA "Inchape Motors Latvia" direktors Ivars Norvelis.

Centra izveidē ieguldīto investīciju apjomu viņš neatklāja, jo tāda ir kompānijas korporatīv''a politika, bet viņš uzsvēra, ka tas būšot lielākais "BMW" centrs Baltijā.

Tā platība būs 8288 kvadrātmetri, un tas atradīsies Dārzciema ielā 64a.

"Līdz ar šī centra izveidi "Inchcape" un "BMW" grupa izrāda uzticību un veic ieguldījumu reģiona izaugsmes potenciālā," uzsvēra Norvelis.

Centra apmeklētājiem būs pieejams "BMW" dzīvesstila aksesuāru veikals, jauna standarta pārdošanas un pēcpārdošanas serviss, plašs jauno un mazlietoto automašīnu un motociklu klāsts, kā arī iespēja uzlādēt savu elektromobili, teica Norvelis.

"Inchcape Motors Latvia" ir oficiālais "BMW", "BMW Motorrad" un "Mini" pārstāvis Latvijā vairāk nekā desmit gadus.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Inchape Motors Latvia" apgrozījums 2015.gadā bija 21,776 miljoni eiro. Uzņēmums 2015.gadā cieta zaudējumi 1,404 miljoni eiro. SIA "Inchape Motors Latvia" dibināta 1992.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 21 142 347 eiro. "Inchape Motors Latvia" pieder Nīderlandē reģistrētai kompānijai "Inchape International Group B.V.".