Ienākt
Autors: LETA

Nomainīts "Rietumu Asset Management" valdes sastāvs

Rīga, 23.janv., LETA. Nomainīts "Rietumu bankai" piederošās ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Rietumu Asset Management" valdes sastāvs, liecina "Firmas.lv" informācija.

Darbu "Rietumu Asset Management" valdē atstājuši visi līdzšinējie locekļi, tostarp ieguldījumu pārvaldes sabiedrības valdes priekšsēdētājs Rolfs Fuls, kā arī valdes locekļi Jeļena Buraja un Aleksandrs Vološins.

Savukārt valdes priekšsēdētāja amatā no jauna iecelts Pāvels Počtarenko, bet valdes locekļa amatā - Jurijs Moskaļuks.

Vienlaikus "Rietumu Asset Management" padome pārvēlēta līdzšinējā sastāvā - darbu padomes priekšsēdētāja amatā turpina Arkādijs Suharenko, padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā darbu turpina "Rietumu bankas" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pankovs, bet padomes locekļa amatā darbu turpina Iļja Suharenko.

Izmaiņas "Rietumu Asset Management" valdes un padomes sastāvā Komercreģistrā iegrāmatotas šodien.

"Rietumu Asset Management" izveidota 2014.gada janvāra beigās, savukārt licenci ieguldījumu pārvaldes pakalpojumu sniegšanai Finanšu un kapitāla tirgus komsija kompānijai izsniedza 2014.gada 17.aprīlī.

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības akciju kapitāls ir 500 tūkstošu eiro apmērā, bet tās vienīgā īpašniece ir "Rietumu banka".

Pēc aktīvu apmēra "Rietumu banka" ir trešā lielākā banka Latvijā. Bankas lielākie akciju īpašnieki ir SIA "Esterkin Family Investments" (33,12%), "Boswell (International) Consulting Limited" (33,11%), kā arī SIA "Suharenko Family Investments" (17,34%). "Esterkin Family Investments" vienīgais īpašnieks ir Leonids Esterkins, bet "Suharenko Family Investments" vienīgais īpašnieks ir Arkādijs Suharenko.