Ienākt
Autors: LETA

Veiktas izmaiņas "Ventspils zivju konservu kombināta" valdē

Rīga, 10.janv., LETA. Veiktas izmaiņas AS "Ventspils zivju konservu kombināts" valdes sastāvā, no valdes locekļa amata atbrīvojot Maksimu Gisi, kurš šajā amatā bija kopš 2016.gada septembra, un viņa vietā ieceļot Ivo Stanni, liecina "Firmas.lv" dati.

Nemainīgs palicis padomes sastāvs, kur priekšsēdētājs joprojām ir Bislans Abdulmuslimovs, viņa vietnieks - Jānis Endele, bet padomes locekļi ir Juris Ziemelis un Krievijas pilsonis Valērijs Oņja.

"Ventspils zivju konservu kombināta" apgrozījums 2015.gadā bija 5,33 miljoni eiro salīdzinājumā ar 12,15 miljoniem iepriekšējā gadā, bet zaudējumi palielinājās līdz 534 186 eiro salīdzinājumā ar 164 385 eiro zaudējumiem 2014.gadā.

Finanšu rādītāju kritumu vadība skaidro ar joprojām izjūtamo Krievijas embargo, jo līdz tam uzņēmuma galvenais eksporta produkts bija "Šprotes eļļā", kas tika izvests lielākoties uz Krieviju un NVS valstīm.

Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā, pamatkapitāls ir 2 835 127 eiro, nodarbināto skaits pērn - 166 darbinieki.

"Ventspils zivju konservu kombināts'' iekļauts uzņēmēja Bislana Abdulmuslimova vadītajā kompānijā SIA "AB Holding", kurā ir arī SIA ''Daugavpils gaļas kombināts" un SIA "Rēzeknes gaļas kombināts".