Ienākt
Autors: LETA

Krievijas uzņēmējs Latvijā reģistrē uzņēmumu "Stern Holding" ar 40 miljonu eiro lielu pamatkapitālu

Rīga, 9.janv., LETA. Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA "Stern Holding", kuras pamatkapitāls ir 40 miljoni eiro, informē UR.

SIA "Firmas.lv" dati liecina, ka "Stern Holding" reģistrēts 6.janvārī. 40% uzņēmuma daļu pieder Krievijas uzņēmējam Vladislavam Šternfeldam, bet 60% Šternfeldam pilnībā piederošajai SIA "Sternfeld Holding". Šternbergs pagājušajā nedēļā reģistrējis vēl vienu uzņēmumu - SIA "Butakovo Holding" - ar 4 114 000 eiro pamatkapitālu.

Tāpat pagājušajā nedēļā, 2.janvārī, reģistrēta AS "Conexus Baltic Grid" ar 39 786 089 eiro pamatkapitālu. LETA jau rakstīja, ka "Conexus Baltic Grid" turpmāk nodrošinās dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas pakalpojumus, kurus līdz šim sniedza AS ''Latvijas Gāze''.

Pagājušajā nedēļā, 2.janvārī, arī reģistrēta SIA "DuLog" ar 406 000 eiro pamatkapitālu. 50,49% uzņēmuma daļu pieder Anatolijam Dubrovskim, bet 49,51% - Dubrovskim piederošajai SIA "DCS".

Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un UR reģistrēti 147 jauni subjekti, kas ir par 22 vairāk nekā iepriekšējā nedāļā. No kopējā skaita visvairāk jeb 127 bija SIA, tāpat reģistrēti 11 individuālie komersanti, sešas zemnieku saimniecības, pa vienai akciju sabiedrībai pilnsabiedrībai un viena ārvalsts komersanta filiālei.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 246 subjekti, kas ir par 107 mazāk nekā pirms nedēļas.