Ienākt
Autors: LETA

Gandrīz puse no dārzeņiem un ogām "Elvi" veikalos ir Latvijā audzēti produkti

Rīga, 7.jūl., LETA. Mazumtirdzniecības tīklā "Elvi" dārzeņu, ogu un zaļumu segmentā 48% ir Latvijā audzēti labumi, kas ir dažādas šķirnes tomāti, garie gurķi, baltie redīsi, kabači, Ķīnas kāposti, zemenes, dažādu šķirņu salāti, ka arī kāposti un kartupeļi, aģentūru LETA informē SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Lai nodrošinātu pircējus ar Latvijas dārzeņiem, ogām un zaļumiem tādā apjomā, kas atbilst pieprasījumam, "Elvi" sadarbojas ar zemnieku saimniecībām un individuālajiem komersantiem "Mārupes siltumnīcas", "Getliņi Eko", "Mežvidi", "Osīši", "Bračas", "Dārzi", "Kliģēni", "Baltiņi", "Baltpēteri", "Roņi", "Letis", "Lekšas", kā arī ar citām saimniecībām un komersantiem.

Kā ziņots, mazumtirdzniecības zīmola "Elvi" franšīzes turētājas un devējas SIA "Elvi Latvija" apgrozījums pērn auga par 9%, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums apgrozīja 3,6 miljonus eiro, bet 2014.gadā - 3,32 miljonus eiro. "Elvi Latvija" peļņa pērn bija 96 508 eiro, kas ir par 31% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 73 487 eiro.

Kā vēstīts, "Elvi" tīkla apgrozījums 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 15%.

SIA "Elvi Latvija" dibināta 2010.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2820 eiro. "Elvi Latvija" īpašnieki ir Imants Rendenieks - 40%, "Dyaltos Capital" - 20%, SIA "Vita mārkets" - 20% un SIA "Antaris" - 20%, liecina "Firmas.lv" informācija.