Ienākt
Autors: Pilseta24.lv

"Norvik banka" palielina pamatkapitālu

Turpinot "Norvik Bankas" attīstību jaunā kvalitātē, bankas akcionāri pieņēmuši lēmumu par nozīmīgu ieguldījumu bankas kapitālā. "Norvik Bankas" pamatkapitālā ieguldīti 69 638 784 eiro, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja "Norvik bankas" komunikācijas vadītājs Osvalds Zebris.

Ieguldījumu veicis "Norvik Bankas" vairākuma akcionārs, bankas padomes priekšsēdētājs Grigorijs Guseļņikovs.

Pēc kapitāla palielināšanas "Norvik Bankas" apmaksātais pamatkapitāls būs 123 101 368 eiro.

"Ieguldījums bankas kapitālā ir loģisks nākamais solis mūsu šogad uzsāktajā Norvik Bankas attīstībā. Esam pieteikuši gana ambiciozu mērķi - kļūt par vienu no tehnoloģiski attīstītākajām universālajām bankām Ziemeļeriopā un šī mērķa izpildei sperti vairāki soļi - izveidots mūsdienīgs bankas zīmols un mājas lapa, mūsu jauno mobilo aplikāciju drīz papildinās mobilās bankas jauna versija, kopā ar Tele2 esam izstrādājuši Latvijas tirgū unikālu produktu Norvik SIM, šogad sāksim atjaunot filiāļu tīklu. Norvik Banka jau ir un būs aizvien pamanāmāka Latvijas tirgū," norāda "Norvik Bankas" valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels.

2015.gadā plānots atvērt pirmo novatorisko "Norvik Bankas" filiāli, kurā būs redzami bankas jaunākie sasniegumi un risinājumi bankas produktu attīstībā un apkalpošanā. Līdz 2015.gada beigām tiks atjaunots Norvik Bankas filiāļu un apkalpošanas centru dizains, kas būs ieturēts vienotā stilā, jaunajās krāsās un ar jaunu bankas dizaina koncepciju, turklāt jaunajā stilā tiks ieviestas arī formas bankas darbiniekiem. Vēl viens 2015.gada jaunums filiālēs, uz ielām un veikalos būs "Norvik Bankas" bankomāti.