Ienākt
Autors: Pilseta24.lv

"Balta" iepazinusies ar BTA vēlmi pārņemt "RSA Group”

Saistībā ar apdrošinātāja BTA darbinieka publiski pausto viedokli attiecībā uz vēlmi pārņemt "RSA Group" biznesu Latvijā BALTA vadība informē, ka ir ar to iepazinusies, pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja uzņēmumā.

"Esam ar interesi iepazinušies ar BTA darbinieka publiski izteiktajām vēlmēm, kas raksturo pašreizējo un konkurences piesātināto situāciju apdrošināšanas tirgū Latvijā. Šīs spekulācijas acīmredzami ir balstītas uz iepriekš ziņu aģentūras "Bloomberg" atspoguļotajām baumām par "RSA Group" tālākajiem plāniem attiecībā uz BALTA, kuras pati "RSA Group" nav apstiprinājusi. Protams, mums glaimo augstais vērtējums, kas izteikts BALTA filiāļu tīklam - arī mēs paši pamatoti lepojamies ar to un zinām, ka mūsu klientiem ir lieliskas iespējas iegādāties mūsu pakalpojumus labākajā un plašākajā filiāļu tīklā Latvijā," skaidro BALTA valdes priekšsēdētājs Ķestutis Šerpitis.

BALTA ietilpst "RSA Insurance Group", kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs.

Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu.