Rīga, 26.janv., LETA. Par digitālo pakalpojumu uzņēmuma "Emergn" globālo viceprezidenti inženierzinātņu un tehnoloģiju jomā iecelta Lita Marnauža, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Marnauža vadīs "Emergn" komandu tādās pasaules vietās kā Latvija, Ukraina, Portugāle, Lielbritānija, ASV un citviet, sniedzot padziļinātas zināšanas un atbalstu uzņēmuma inženierzinātņu un tehnoloģiju darbības vadībai.
Marnaužai ir 20 gadu pieredze informācijas tehnoloģiju (IT) jomā.
"Emergn" izpilddirektors Alekss Adamopuloss norāda, ka uzņēmums veic izmaiņas organizācijas iekšienē, lai virzītos uz priekšu.
Latvijas "Emergn" apgrozījums 2023.gadā bija 22,049 miljoni eiro, kas ir par 2,8% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 54,1% un bija 2,95 miljoni eiro.
Emergn" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,04 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Adamopuloss.
Par "Emergn" viceprezidenti inženierzinātņu un tehnoloģiju jomā iecelta Marnauža
LETA 26.01.2025
"Luminor Bank" piešķīrusi 6,1 miljona eiro kredītu Rīgas brīvostas stividorkompānijām "B Port" un "MT osta"
LETA 17.02.2025
Rīga, 17.febr., LETA. "Luminor Bank" piešķīrusi kredītu 6,1 miljona eiro apmērā Rīgas brīvostas stividorkompānijām SIA "B Port" un SIA "MT osta" noliktavu saimniecības paplašināšanai, aģentūru LETA informēja bankas pārstāvji.
Bankā norāda, ka ar saņ
...
Cēsīs siltumenerģijas tarifs no marta pieaugs par 6,8%
LETA 17.02.2025
Rīga, 17.febr., LETA. SIA "Adven Latvia" siltumenerģijas gala tarifs Cēsīs no šā gada 1.marta pieaugs par 6,8% un būs 76,89 eiro par megavatstundu (MWh), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.
Tostarp siltumener
...
"Eleving Group" plāno ik gadu palielināt aizdevumu portfeli un ieņēmumus par 19-20%
LETA 17.02.2025
Rīga, 17.febr., LETA. Nebanku kreditētājs "Eleving Group" plāno ik gadu palielināt aizdevumu neto portfeli un ieņēmumus par 19-20%, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
"Eleving Group" līdz 2026.gada beigām vēlas aizdevumu neto portfeli
...