Medicīnisko pakalpojumu sniedzēja "OlainMed" apgrozījums pērn pieaudzis par 15%

Rīga, 23.janv., LETA. Zāļu ražotāja "Olainfarm" grupas ambulatoro medicīnas pakalpojumu sniedzēja SIA "OlainMed" apgrozījums pagājušajā gadā salīdzinājumā ar 2021.gadu pieaudzis par 15%, pārsniedzot vienu miljonu eiro, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

Tāpat kompānijā norāda, ka "OlainMed" pagājušo gadu noslēdza ar peļņu, konkrētu peļņas apmēru neatklājot.

"OlainMed" pārstāvji skaidro, ka pēdējo piecu gadu laikā, kopš uzņēmuma pievienošanās "Olainfarm" grupai, kas uzņēmumā investējusi aptuveni 1,5 miljonus eiro, "OlainMed" apgrozījums audzis katru gadu.

Līdzekļi ieguldīti ēkas modernizācijā, rekonstrukcijā un kabinetu pārplānošanā, jaunu funkciju, piemēram, zīdaiņu rehabilitācijas un oftalmoloģijas kabinetu, kā arī jauna reģistratūras bloka izveidē, zvanu centrāles efektivizēšanā, e-risinājumu ieviešanā un ārstu darba vietu modernizēšanā. Paplašināts pakalpojumu un diagnostikas klāsts, kā arī divkāršots speciālistu un medicīnas personāla skaits.

2023.gadā "OlainMed" plāno attīstīt telemedicīnu, modernizējot kabinetus, sistēmas un iegādājoties programmatūras licences. Paredzētās "Olainfarm" grupas investīcijas uzņēmuma attīstībā šogad ir 150 000 eiro.

Pēc kompānijā vēstītā, ik gadu "OlainMed" sniedz pakalpojumus 20 000 pacientu. 2022.gadā "OlainMed" pacientu skaits, salīdzinot ar 2021.gadu, audzis par vairāk nekā 5%.

2021.gadā "OlainMed" strādāja ar 908 835 eiro apgrozījumu, kas ir par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi saruka vairākkārt - līdz 9351 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

"OlainMed" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 140 000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir "Olainfarm." "OlainMed" nodarbojas ar ambulatoro medicīnas pakalpojumu sniegšanu, kā arī piedāvā ārstu-speciālistu konsultācijas.

Tikmēr "Olainfarm" koncerna apgrozījums 2021.gadā bija 137,747 miljoni eiro, kas ir par 12,8% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus koncerna peļņa pieauga par 34,1% - līdz 12,712 miljoniem eiro.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. "Olainfarm" koncernā ietilpst SIA "Klīnika DiaMed", "OlainMed", SIA "Latvijas aptieka", SIA "Silvanols", SIA "Olainfarm enerģija", SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju Kompetences centrs", SIA "Global Lux" un SIA "Tonus Elast".

"Olainfarm" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 30 079 109 eiro. Kompānijas īpašniece ir AS "Repharm" grupas māteskompānija AS "AB City".

"Repharm" grupai Latvijā pieder "Olainfarm", "Mēness aptieku" tīkla īpašniece AS "Sentor farm aptiekas", zāļu vairumtirgotājs AS "Recipe Plus", augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājs AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", ambulatorās aprūpes iestāžu tīkls AS "Veselības centru apvienība" un SIA "Centrālā laboratorija". "Repharm" patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Roberts Tavjevs un Sergejs Korņijenko.