"KPMG Baltics" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā palielinājies par 6,2%

Rīga, 14.nov., LETA. Auditorkompānija "KPMG Baltics" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 30.septembrim, strādāja ar 11,082 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 8,4% - līdz 854 794 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "KPMG Baltics" galvenie darbības virzieni ir revīzijas un konsultāciju pakalpojumi. Neskatoties uz sīvo konkurenci tirgū un izaicinājumiem, kas nāca ar globālās Covid-19 pandēmijas turpināšanos, it īpaši pirmajā gada pusē, kā arī kara Ukrainā un tam sekojošo pastiprināto sankciju pret Krieviju starptautisko ietekmi, uzņēmums joprojām bija starp līderiem profesionālo pakalpojumu nozarē Latvijā.

Vadības ziņojumā arī pausts viedoklis, ka apgrozījuma pieaugums par 6,2% ir vērtējams kā ļoti labs rezultāts, ņemot vērā iepriekšējā gada pieaugumu par 22%. Pērn konsultāciju pakalpojumu darbības virziens pirmo reizi uzņēmuma vēsturē sasniedza vienādu īpatsvaru ar revīzijas pakalpojumiem kopējos uzņēmuma ieņēmumos. 

Vidējais darbinieku skaita un personāla izmaksu pieaugums pagājušajā finanšu gadā bija tuvu 20%. Šo izaugsmi ietekmēja arī pastiprināta sadarbība ar KPMG uzņēmumiem citās valstīs - it īpaši Ziemeļvalstu reģionā - kā rezultātā Latvijā darbojas reģionālās komandas vairākās prioritārajās jomās - kiberdrošībā, datu risinājumos, personāla apmācībā un citos.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.oktobra līdz 2021.gada 30.septembrim, "KPMG Baltics" strādāja ar 10,434 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 22,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 3,6 reizes - līdz 933 408 eiro.

Kompānija "KPMG Baltics" reģistrēta 1994.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 35 000 eiro. Uzņēmums pieder Zviedrijas "KPMG". "KPMG Baltics" pamatdarbība ir revīzijas, nodokļu, darījumu konsultāciju, riska konsultāciju un vadības konsultāciju pakalpojums valsts un privātā sektora uzņēmumiem un privātpersonām.