Kosmētikas tirgotāja "Avon Cosmetics" apgrozījums pērn pieaudzis par 9,6%

Rīga, 3.aug., LETA. Kosmētikas preču tirgotāja SIA "Avon Cosmetics", kas preces piedāvā tiešajā pārdošanā, apgrozījums pagājušajā gadā bija 6,627 miljoni eiro, kas ir par 9,6% vairāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānija cieta zaudējumus 17 466 eiro apmērā, pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Avon Cosmetics" nesasniedza plānotos finanšu rezultātus.

Kompānija pērn turpināja veikt savu pamatdarbību - skaistuma un ar skaistumu saistīto produktu tirdzniecību.

Uzņēmuma vadība apgrozījuma palielinājumu skaidro ar tirgus atgūšanos pēc Covid-19 pandēmijas sākotnēji radītajām sekām un "Avon Cosmetics" veiktajām aktivitātēm to mazināšanai.

"Avon Cosmetics" pērn veica izmaiņas pārdošanas plānos, motivācijas programmās, pasūtījumu lielumos, kam tiek piešķirta bezmaksas piegāde, kā arī uzņēmums pērn pilnveidoja pasākumu, apmācību un klientu tikšanās organizēšanu digitālajā vidē.

Pandēmijas laikā "Avon Cosmetics" aktīvi strādāja kopā ar grupas uzņēmumiem, lai aizsargātu uzņēmējdarbību un nodrošinātu ilgtspēju.

Vienlaikus kompānijas vadība norāda, ka pērn netika novēroti būtiski piegādes traucējumi, jo tika izstrādāts rīcības plāns iespējamo traucējumu varbūtības novēršanai. "Avon Cosmetics" nenovēroja arī likviditātes problēmas, jo bija pietiekami daudz finanšu resursu, lai izpildītu saistības bez maksājumu kavējumiem.

Savukārt šajā gadā "Avon Cosmetics" turpinās stiprināt pozīcijas tirgū, piedāvājot plašu klāstu kosmētikas un skaistuma produktu, teikts ziņojumā. Tāpat "Avon Cosmetics" turpinās pārraudzīt Covid-19 pandēmijas attīstību Latvijā un pasaulē, lai pielāgotos tā radītajām izmaiņām uz uzņēmējdarbību.

2020.gadā "Avon Cosmetics" apgrozījums bija 6,046 miljoni eiro, kas ir par 5,8% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 11,8 reizes - līdz 12 559 eiro.

Kompānija "Avon Cosmetics" reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 392 615 eiro. "Avon Cosmetics" pilnībā pieder Lielbritānijai reģistrētajai kompānijai "Avon Cosmetics Limited".