Par IT uzņēmuma "Emergn" vadītāju iecelts Aldis Ērglis

Rīga, 2.aug., LETA. Par informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma AS "Emergn" valdes priekšsēdētāju iecelts līdzšinējais uzņēmuma tehnoloģiju stratēģiju vadītājs Aldis Ērglis, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka Ērglis turpinās organizēt "Emergn" tehnoloģiju stratēģiju virzienu, attīstot sadarbību ar partnerorganizācijām gan globāli, gan Latvijā. 

Vienlaikus Ērglis uzņēmumā vada arī mašīnmācīšanās laboratoriju, kurā tiek veidots, testēts un eksperimentēts ar jauniem un progresīviem tehnoloģiju risinājumiem daudzveidīgajai klientu bāzei.

Tāpat Ērglis veic zinātnisko pētniecības darbu kā zinātniskais pētnieks Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības zinātniskajā institūtā.

""Emergn" turpinās atbalstīt digitālo transformāciju vietējā tirgū," norāda Ērglis.

Iepriekš "Emergn" valdes priekšsēdētājs bija Pēteris Ivars Daliņš, bet Ērglis strādāja kompānijas padomē.

"Emergn" apgrozījums pērn bija 21,278 miljoni eiro, kas ir par 0,2% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās par 8% un bija 2,39 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānija "Emergn" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,04 miljoni eiro. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir ASV pilsonis Aleksandrs Adamopuloss.