"Luminor Bank" piešķīrusi 800 000 eiro aizdevumu poligrāfijas uzņēmumam "Olderi" ražošanas telpu iegādei

Rīga, 21.jūn., LETA. "Luminor Bank" piešķīrusi 800 000 eiro aizdevumu uzlīmju ražotājam SIA "Olderi" jaunu ražošanas telpu iegādei, aģentūru LETA informēja bankas pārstāvji.

Līdz šim uzņēmums telpas nomāja, taču uzņēmuma darbības attīstībai ir veikta sava īpašuma iegāde.

Uzņēmums "Olderi" specializējies uzlīmju ražošanā dažādu jomu uzņēmumu produkcijai, piemēram, saimniecības precēm, kosmētikai, pārtikas produktiem, sadzīves ķīmijai un citai.

Bankas finansējuma iegūšanai "Olderi" saņēmusi arī "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" garantijas.

"Olderi" valdes priekšsēdētājs Jānis Ločmelis informē, ka jaunās ražošanas telpas Maskavas priekšpilsētā ir piemērotas tipogrāfijas darbam un nav nepieciešami ieguldījumi, lai tās īpaši pielāgotu uzņēmuma iekārtu izvietošanai. Bankas piešķirtais finansējums mums ļāvis iegādāties tik plašas telpas, lai ne tikai racionāli izvietotu izejmateriālus, bet arī dotu iespēju tos iegādāties lielākos apjomos, kas uzņēmumam ļauj samazināt ražošanas izmaksas. Lielāko daļu no telpām "Olderi" izmantos paši, bet pārējās iznomās, lai gūtu papildu ienākumus. 

2021.gadā "Olderi" strādāja ar 2,406 miljonu eiro apgrozījumu un guva 224 731 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. 

Tipogrāfijas uzņēmums "Olderi" dibināts 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 150 000 eiro un tā īpašnieks ir Ločmelis. 

Uzņēmuma specialitāte ir digitāli drukātas pašlīmējošās uzlīmes ruļļos. "Olderi" ir vairāk nekā 600 klientu visā Eiropā un aptuveni 30% no saražotās produkcijas uzņēmums eksportē.

Pēc aktīvu apmēra "Luminor Bank" filiāle Latvijā ir ceturtā lielāka banka Latvijā.