"Bite Latvija" izpilddirektora amatā jūlija beigās darbu sāks Arūns Mickevičs

Rīga, 21.jūn., LETA. Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pakalpojumu sniedzēja SIA "Bite Latvija" izpilddirektora amatā šogad jūlija beigās darbu sāks Arūns Mickevičs, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Kompānijā norāda, ka Mickevičs amatā stāsies 2022.gada jūlija beigās, kad darbu uzņēmumā beigs esošais izpilddirektors Kaspars Buls.

"Bite" grupas izpilddirektors Prans Kuisis atzīmē, ka Buls pēc 17 uzņēmumā nostrādātiem gadiem ir nolēmis ļauties jauniem izaicinājumiem.

Jaunieceltais "Bite Latvija" izpilddirektors ir strādājis "Bites" grupā pēdējos 15 gadus, tostarp ieņemot "Bite Lietuva" mārketinga direktora amatu.

Mickevičs norāda, ka "Bite Latvija" šobrīd ir ļoti veiksmīgs uzņēmums, tāpēc būtiska stratēģijas maiņa nav nepieciešama, tomēr vienlaikus viņš meklē iespējas attīstīt uzņēmumu vēl vairāk.

"Bite Latvija" 100% kapitāldaļas pieder "Bite Lietuva", kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas "Providence Equity Partners" uzņēmums. Savukārt "Bite Latvija" patiesā labuma guvēji ir Lielbritānijas pilsonis Džons Karls Hāns un ASV pilsonis Džonatans Milsons Nelsons.

"Bite Latvija" koncerna apgrozījums 2021.gadā, salīdzinot ar 2020.gadu, pēc kompānijā vēstītā, pieauga par 12,5%, sasniedzot 135,4 miljonus eiro, savukārt EBITDA jeb peļņa pirms procentu, nodokļu, amortizācijas un pēc nomas atskaitījumiem 2021.gadā sasniedza 37 miljonus eiro, kas ir par 8,2% vairāk nekā 2020.gadā.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2020.gadā "Bite Latvija" koncerns strādāja ar 136,099 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās par 16,9% un bija 15,879 miljoni eiro.