Mobilo sakaru operatora "Tele2" apgrozījums pērn pieaudzis par 9,5%

Rīga, 12.maijs, LETA. Mobilo sakaru operators "Tele2" pagājušajā gadā strādāja ar 152,246 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 7,6% un bija 31,864 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2021.gads, neraugoties uz pandēmijas radītajiem apgrūtinājumiem, "Tele2" bija izaugsmes gads, noslēdzot gadu ar vairāk nekā miljonu pakalpojumu pieslēgumu.

Apgrozījuma pieaugums panākts pateicoties sekmīgai komerciālajai stratēģijai un izpratnei par klientu un sabiedrības vajadzībām, teikts vadības ziņojumā.

Vadības ziņojumā arī minēts, ka "Tele2" pērn paātrināti ieviesa digitālus risinājumus gan tirdzniecībā un klientu apkalpošanā, gan arī darbības nodrošināšanā. Tāpat pērn veikti vairāki tehnoloģiski jauninājumi, turpinot infrastruktūras attīstību, kā arī piesaistīti klienti ar numura saglabāšanas pakalpojuma palīdzību.

Kompānija pērn izsolē ieguva arī būtiskus frekvenču spektra resursus, kas ļaus uzņēmumam turpmākajos gados strauji palielināt 5G tehnoloģijas pārklājumu valsts teritorijā.

Uzņēmuma vadība norāda, ka attālināta darba apstākļos 2021.gadā uzmanība tika pievērsta darbinieku labbūtībai, tostarp izglītībai, fiziskajai un garīgajai veselībai, rīkojot dažādas uzņēmuma iekšējās aktivitātes. Vienlaikus tika pieņemts lēmums arī pēc pandēmijas beigām turpināt strādāt elastīgā režīmā. Tāpat tika veikti "Tele2" biroja remontdarbi, tādējādi paplašinot uzņēmuma labsajūtas biroju par aptuveni 600 kvadrātmetriem.

Uzņēmums veica ieguldījumus, lai pilnveidotu jaunākās paaudzes 4G/LTE ātrgaitas mobilo datu pakalpojumu pārklājumu un ietilpību, kā arī lai attīstītu 5G tehnoloģiju, kopumā infrastruktūrā, pakalpojumos un tehnoloģijās pērn ieguldot 13,8 miljonus eiro.

Šogad "Tele2" turpinās īstenot izaugsmes un attīstības stratēģiju, kā arī uzņēmums šajā gadā turpinās darbu pie jaunu klientu piesaistes, digitalizācijas attīstīšanas, kā arī izmaksu optimizācijas.

2020.gadā "Tele2" apgrozījums bija 139,088 miljoni eiro, kas ir par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,4% un bija 34,469 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. "Tele2" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Tele2 Sverige Aktiebolag".