"Maxima Latvija" turpmāk vadīs Karolīna Zīgmantaite

Rīga, 4.marts, LETA. Par mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Maxima Latvija" vadītāju un valdes locekli iecelta Karolīna Zīgmantaite, aģentūru LETA informēja "Maxima Latvija" pārstāvji.

Vienlaikus Zīgmantaite pievienojas arī "Maxima Grupe" valdei.

"Uzņēmuma plānos ir turpināt vienota "Mans veikals" formāta ieviešanu. Turpināsim rūpēties par kolēģu izaugsmi un iesaisti, tostarp talantu attīstības iniciatīvās, kā arī ir svarīgi turpināt ciešu sadarbību ar piegādātājiem un saglabāt uz klientu orientētu skatījumu ikvienā darbības jomā," uzsver Zīgmantaite.

Pirms pievienošanās "Maxima Latvija" Zīgmantaite ieņēma "Maxima Grupe" finanšu direktores amatu.

Zīgmantaite "Maxima Latvija" vadītājas amatā nomaina Tomasu Rupši, kurš turpinās darbu "Maxima Grupe" kā uzņēmuma "Maxima LT" vadītājs Lietuvā.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" 2020.gadā strādāja ar 878,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 13,8% un bija 31,305 miljoni eiro. Pagājušā gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro, liecina '"Firmas.lv" informācija. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Nums. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe".