"Draugiem Group" jaundibinātais uzņēmums Cēsīs plāno veidot īres māju ciematus

Rīga, 25.janv., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums AS "Draugiem Group" izveidojis jaunu uzņēmumu SIA "Mājas Cēsīs", lai veidotu īres māju ciematus, aģentūrai LETA pastāstīja "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Jaundibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir miljons eiro, un "Draugiem Group" ir vienīgais tā īpašnieks, liecina "Firmas.lv" informācija. 

Uzņēmuma valdes locekļi ir Andis Malahovskis un Edmunds Riekstiņš, kuri ir arī citās "Draugiem Group" uzņēmumu valdēs. Kompānija "Mājas Cēsīs" Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota pirmdien, 24.janvārī.

Palkavnieks informē, ka sākotnēji plānots izveidot 30 energoefektīvu īres māju ciematu "Mājas Cēsīs Cīrulīšos". 

Pēc viņa paustā, visas mājas ciematā būs aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un pieejamas dažādās platībās. Ciematā būs ilgtspējīgas atpūtas vietas, kā arī gājēju un velo celiņi.

"Pilsēta strauji attīstās, bet dzīvesvietu trūkums neļauj šim procesam notikt ar pilnu jaudu. Šīs īres mājas dos iespēju ikvienam izmēģināt dzīvot Cēsīs un veicinās pilsētas dzīvojamā fonda attīstību," min Palkavnieks.

Nākotnē, saglabājoties pieprasījumam, uzņēmums plāno izveidot nākamos māju ciematus, kā arī īres dzīvokļus pilsētā.

Jau vēstīts, ka pērn "Draugiem Group" dibināja uzņēmumu SIA "Konrāda nami", lai atjaunotu vēsturisko Konrāda namu Cēsīs, kur iecerēts ierīkot "Draugiem Group" biroju, kopstrādes telpas, un tā paredzēta arī kā vieta dažādām ar programmēšanu saistītām mācībām, ko piedāvās "Draugiem Group". Tāpat turpinās darbi pie dzeramā ūdens brīvkrānu uzstādīšanas un publisko parku iekārtošanas.

"Draugiem Group" reģistrēta 2017.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 4,435 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Agris Tamanis.