"Barbora.lv" pārvaldošais uzņēmums par 2,5 miljoniem eiro palielinājis pamatkapitālu

Rīga, 21.dec., LETA. Mazumtirgotāja "Maxima Latvija" pārtikas preču internetveikalu "Barbora.lv" pārvaldošais uzņēmums SIA "Patrika" par 2,5 miljoniem eiro palielinājis pamatkapitālu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Pamatkapitāls palielināts no 4,9 līdz 7,4 miljoniem eiro.

Kā aģentūrai LETA skaidroja tirgotāja pārstāvji, pamatkapitāla palielināšana ir saistīta ar nākotnes investīciju ieguldījumu un jauno projektu realizēšanu. Kompānija plāno investēt darbinieku atalgojumā, paplašinās autoparku, modernizēs komplektēšanas centrus un uzlabos internetveikala funkcijas.

"Barbora.lv Latvija" vadītāja Sanita Bērziņa atzīmē, ka, "apzinoties pieaugošo pieprasījuma un izpildes kapacitātes koeficientu, kopējā uzņēmuma resursa palielinājums ir neatņemams lēmums, kas (..) ļaus nostiprināt esošo un apgūt jaunu tirgus daļas procentu".

Jau vēstīts, ka "Barbora.lv" apgrozījums pērn palielinājies 2,3 reizes, sasniedzot 17,9 miljonus eiro.

"Patrika" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis 2,6 reizes un bija 3,982 miljoni eiro, kamēr kompānijas zaudējumi auguši par 85,4%, sasniedzot 2,149 miljonus eiro.

Kompānijas "Patrika" vienīgais īpašnieks ir Lietuvas "Barbora". Kompānija pieder holdingam "Vilniaus prekyba". Holdingā ietilpst arī mazumtirdzniecības kompāniju tīkls "Maxima grupe". Holdinga patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Nerijus Numa.