Sāk līdzekļu vākšanu Bērnu slimnīcas vecāku atpūtas krēsliem

Rīga, 7.dec., LETA. Rūpēs par bērnu un viņu vecāku labsajūtu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) pasta sūtījumu pakalpojuma sniedzējs SIA "Omniva" un Bērnu slimnīcas fonds sākuši līdzekļu vākšanu vecāku atpūtas krēslu iegādei, aģentūru LETA informēja "Omniva".

Akcijas rezultātā plānots savākt 20 000 eiro 17 jaunu atpūtas krēslu nodrošināšanā bērnu vecākiem BKUS Neatliekamās medicīniskās palīdzības observācijas nodaļā, kur specifikas un salīdzinoši īsā uzturēšanās laika dēļ vecākiem netiek piedāvāta atsevišķa gulta un kur vecie krēsli ir novecojuši un nolietoti.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa skaidroja, ka nonākšana slimnīcā ir liels pārdzīvojums ne tikai bērnam, bet arī viņa vecākiem, tāpēc ērti apstākļi šādā brīdī ir svarīgs atbalsts. Pašlaik, atrodoties blakus bērnam Neatliekamās medicīniskās palīdzības observācijas nodaļā, vecākiem ir jāpavada laiks, sēžot uz cieta plastmasas krēsla.

Lai vāktu nepieciešamos līdzekļus 17 jaunu atpūtas krēslu iegādei, "Omniva" decembrī ziedos desmit centus par katru klientu, kas pēc SMS saņemšanas savu sūtījumu no pakomāta izņems trīs stundu laikā.

"Omniva" vadītāja Beāte Krauze-Čebotare pauda, ka šogad labie darbi šķiet īpaši svarīgi, jo tik daudziem nepieciešams atbalsts. "Decembris ierasti mums ir ļoti piesātināts laiks, kad cilvēki līdzās ikdienas pirkumiem iegādājas arī dāvanas tuvajiem. Izņemt savu sūtījumu trīs stundu laikā ir pavisam maza mūsu katra dāvana to bērnu vecākiem, kuriem laiku nākas pavadīt slimnīcā. Palīdzēsim kopā," sacīja uzņēmuma pārstāve.

Līdztekus ikviens var ziedot līdzekļus vecāku atpūtas krēslu iegādei Bērnu slimnīcas fondam, norādot ziedojuma mērķi maksājumā. Plašāka informācija par ziedošanas iespējām atrodama "www.bsf.lv/lv/ziedot/ka-ziedot".

Kompānija "Omniva" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 7,514 miljoni eiro, bet peļņa - 746 868 eiro. "Omniva" pilnībā pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Aktsiaselts Eesti Post".