Par būvkompānijas "Velve" valdes priekšsēdētāju iecelts Kaspars Rokens

Rīga, 5.marts, LETA. Būvkompānijas SIA "Velve" valdes locekļa Toma Reiziņa vietā iecelts bijušais AS "RB Rail" valdes loceklis Kaspars Rokens, kurš turpmāk ieņems valdes priekšsēdētāja amatu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Velve" pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka līdzās Rokenam darbu uzņēmuma vadībā turpina valdes loceklis un tehniskais direktors Ivo Brālēns, kurš arī turpmāk būs atbildīgs par būvniecības un ražošanas attīstību. Savukārt līdzšinējais valdes loceklis Reiziņš atstās "Velve" valdi un atgriezīsies uzņēmuma mātessabiedrības AS "MN Holding" finanšu direktora amatā, turpinās darbu, nodrošinot centralizētu holdinga uzņēmumu finanšu vadību. Tuvāko divu līdz trīs mēnešu laikā Reiziņš turpinās būt par daļu no uzņēmuma vadības komandas, lai palīdzētu valdes priekšsēdētājam pilnvērtīgi uzsākt darbu.

Rokens pauda cerību ar savu darbu pavērt uzņēmumam jaunas attīstības iespējas modernizācijas, BIM sistēmas izmantošanas un dzelzceļa infrastruktūras apguves virzienā.

Rokens ir energobūvniecības eksperts ar pieredzi starptautisku uzņēmumu vadībā. Iepriekš viņš bijis Baltijas valstu kopuzņēmuma AS "RB Rail", kas izveidots dzelzceļa projekta "Rail Baltica" ieviešanai, valdes loceklis un operacionālais direktors un bijis atbildīgs par transporta infrastruktūras projektēšanu un būvniecību. Pirms tam darbojies kā SIA "Schneider Electric Latvia" valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma vadītājs Latvijā un Baltijā, kur viņa pārziņā bija elektroiekārtu ražošana un tirdzniecība un energoefektīvu risinājumu attīstība.

"Velve" reģistrēta 1992.gadā un tās pamatkapitāls ir 1,423 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma 2019.gada finanšu dati vēl nav publiskoti, bet 2018.gadā tas strādāja ar 58,488 miljonu eiro apgrozījumu un 467 898 eiro peļņu. "Velve" vienīgais īpašnieks ir As "MN Holding".