"Domenikss" valdes locekles amatā darbu sākusi Anete Bilzēna

Rīga, 12.febr., LETA. Automašīnu "Mercedes-Benz" oficiālā pārstāvja Latvijā SIA "Domenikss" valdes locekles un komercdirektores amatā darbu sākusi Anete Bilzēna, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Viņas pārziņā būs "Domenikss" stratēģiski efektīvas darbības virzīšana, attīstot jaunus pakalpojumus.

Bilzēna norādīja, ka uzņēmuma mērķis šogad ir paplašināt biznesu un nostiprināt "Mercedes-Benz" autobūves zīmola pozīcijas Latvijas tirgū.

"Domenikss" pārstāvji norādīja, ka Bilzēnas biznesa stratēģijas un vadības zināšanas uzņēmumam būs īpaši vērtīgas šogad, kad uzņēmums par mērķi izvirzījis kļūt par nozares efektīvāko organizāciju. Tā sasniegšanai "Domenikss" turpina mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā un biznesa paplašināšanā. Līdz ar darba uzsākšanu Bilzēna iecelta arī "Domenikss" grupā ietilpstošā SIA "Baltijas auto centrs" valdē.

Bilzēna vairāk nekā 14 gadus vadījusi un strādājusi vadības komandās dažādos uzņēmumos, tostarp bijusi "Porsche" pārstāvja Latvijā SIA "Baltijas sporta auto" valdes locekle, SIA "Baltic Cosmetic Holding" vadītāja un valdes locekle, SIA "Kolonna Invest Group" vadītāja un valdes locekle un SIA "Hotels Group" valdes locekle. Viņai ir augstākā biznesa un juridiskā izglītība, šobrīd viņa apgūst starptautisko biznesa maģistra grādu (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga). 

Uzņēmuma valdē darbu turpina Arta Biruma un Jolanta Jēkabsone. 

"Domenikss" reģistrēta 1997.gadā un tās pamatkapitāls ir 3,738 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā bija 48,382 miljoni eiro un peļņa 298 554 eiro. "Domenikss" pieder Benitai Danilenko.