"Rīgas 2.slimnīcu" turpmāk vadīs traumatologs ortopēds Sandris Petronis

Rīga, 2.nov., LETA. SIA "Rīgas 2.slimnīca" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts traumatologs ortopēds, līdzšinējā slimnīcas vadītāja dēls Sandris Petronis, liecina informācija "Firmas.lv".

Uz slimnīcas vadītāja amatu pretendēja pieci cilvēki. Izmaiņas valdes sastāvā reģistrētas 29.novembrī.

Petronis strādā Rīgas 2.slimnīcā kopš 1996.gada. Kopš 2013.gada - strādā arī Rīgas Stradiņa universitātē, kur šobrīd ir docētājs Ortopēdijas katedrā, liecina informācija Universitātes mājaslapā un portālā "Ārsts.lv".

Ārsta diplomu Petronis ieguvis 1996.gadā, absolvējot Latvijas Medicīnas akadēmiju. 2000.gadā viņš noslēdzis rezidentūru, iegūstot traumatologa ortopēda kvalifikāciju.

Viņš ir Latvijas traumatologu ortopēdu asociācijas biedrs, Latvijas gūžas un ceļa locītavas endoprotezēšanas asociācijas valdes loceklis, kā arī Latvijas ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācijas biedrs.

Esošais Rīgas 2.slimnīcas valdes priekšsēdētājs Jānis Petronis paziņoja par amata atstāšanu ar 28.novembri. 2000.gadā viņš kļuva par slimnīcas direktoru, bet kopš 2004.gada bija slimnīcas valdes priekšsēdētājs. Viņa amatpersonas deklarācija norādīts dēls Sandris Petronis.

Rīgas 2.slimnīca 100% pieder Rīgas domei.