VID piemērojis divus nodrošinājumus uzņēmumam "Kurzemes granulas"

Rīga, 22.nov., LETA. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu kontroles pārvalde piemērojusi divus nodrošinājumus koksnes granulu ražotājam SIA "Kurzemes granulas", liecina "Lursoft" informācija.

Abi nodrošinājumi reģistrēti ceturtdien, 21.novembrī. Viens no tiem ir aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, bet ar otru nodrošinājumu "Kurzemes granulām" piemērots aizliegums reorganizācijai, likvidācijai, valdes locekļu un daļu īpašnieka izslēgšanas reģistrācijai komercreģistrā, atļaujot kompānijai reģistrēt papildus dalībniekus un amatpersonas.

Vienlaikus, pēc "Firmas.lv" datiem, VID administrēto nodokļu parādu "Kurzemes granulām" nav.

Jau vēstīts, ka "Kurzemes granulu" apgrozījums pērn bija 8,664 miljoni eiro, kas ir par 0,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 38,4% un bija 722 188 eiro. 2018.gadā kompānija saražoja 66 305 tonnas kokskaidu granulu, kas ir par 2% vairāk nekā 2017.gadā.

Uzņēmums "Kurzemes granulas" reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,594 miljoni eiro. "Kurzemes granulas" pieder SIA "Kurekss", kas vienādās daļās pieder Arnim Apsītim un Jānim Apsītim.