"Baltijas dārzeņi" plāno ieguldīt 100 000 eiro dārzeņu pārstrādes līnijas papildus aprīkojumā

Rīga, 5.nov., LETA. Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība "Baltijas dārzeņi" plāno ieguldīt 100 000 eiro dārzeņu pārstrādes līnijas papildus aprīkojumā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka papildus aprīkojumam jānodrošina kāpostu sautēšanas līnijas darbība, veidojot pieslēgumus pie dārzeņu pārstrādes telpas kopējām komunikācijām, atbilstot Eiropas Savienības normatīviem attiecībā uz veselības aizsardzību, drošības prasībām un higiēnas prasībām pārtikas rūpniecībā.

Dārzeņu pārstrādes līnijas papildaprīkojumu kompānija plāno iegādāties līdz šā gada 20.decembrim Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējās tirgus organizācijas pasākumā "Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts un dārzeņu sektorā".

"Baltijas dārzeņu" izsludinātajā iepirkumu konkursā par dārzeņu pārstrādes līnijas papildus aprīkojuma piegādi pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 20.novembrim.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Baltijas dārzeņi" pagājušajā gadā strādāja ar 22,377 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,1% vairāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija cieta zaudējumus 380 513 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

"Baltijas dārzeņi" ir kooperatīvā sabiedrība, kas dibināta 2005.gadā. Kooperatīvs nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.