Prezentēs Latvijas uzņēmuma izstrādātu pakalpojumu cīņai ar klimata pārmaiņām

Rīga, 30.okt., LETA. Latvijas uzņēmums "Not Hot Environmental Solutions" šodien prezentēs tā izstrādātu pakalpojumu cīņai ar klimata pārmaiņām, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmums piedāvā iespēju tiešsaistē vai mobilajā lietotnē ar īpašu kalkulatoru aprēķināt personas vai uzņēmuma radīto oglekļa dioksīda (CO2) izmešu daudzumu un to likvidēt, par noteiktu samaksu iestādot attiecīgu skaitu koku.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "Not Hot Environmental Solutions" reģistrēta šī gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki līdzīgās daļās pastarpināti ir atkritumu apsaimniekošanas koncerna "Eco Baltia grupa" akcionārs un valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs un Vācijas pilsonis Mihaels Brokmans.

Prezentācija notiks plkst. 11, bijušajā Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes ēkā Kronvalda bulvārī 4, Rīgā. Pasākumā piedalīsies SIA "Not Hot Environmental Solutions" valdes loceklis un līdzīpašnieks Simanovičs, kalkulatora algoritma izstrādātājs Jānis Brizga, kā arī Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platformas dibinātāja Agnese Alksne.