Pērn lielākā ēdināšanas uzņēmuma līdera pozīciju saglabājis "Lido"

Rīga, 9.nov., LETA. Ēdināšanas nozarē lielākais uzņēmums pēc apgrozījuma pērn, tāpat kā iepriekšējos gados, bija "Lido", kura apgrozījums pērn pieauga par 5,8% un bija 18,584 miljoni eiro, liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2018".

Savukārt otro vietu stabili saglabā "Premier Restaurants Latvia", kura apgrozījums sasniedza 36,12 miljonus eiro.

No ceturtās vietas uz trešo vietu pakāpies "Baltic Restaurants Latvia", kura apgrozījums pērn sasniedza 15,205 miljonus eiro, bet savu rezultātu no piektās uz ceturto vietu uzlabojis uzņēmums "Dekšņi" ar 13,188 miljonu eiro apgrozījumu. Tāpat par vienu vietu augstāk nekā pērn ierindojies "Airo Catering Services Latvija", kura apgrozījums sasniedza 11,989 miljonus eiro.

Lielāko uzņēmumu "Top 10" sesto vietu ieņem jaunpienācējs "Tiamo grupa", kura apgrozījums bija 6,8 miljoni eiro, bet ar 6,6 miljonu eiro apgrozījumu un divu pozīciju pakāpienu - septīto vietu ieguvis "Ahti". "Top 10" jaunpienācējam "Lage Ltd" ar 6,432 miljoniem eiro piešķirta astotā vieta.

Devīto vietu, ar vienu pozīciju pakāpienu, lielāko uzņēmumu "Top 10" nopelnīja "Later Ltd", kura apgrozījums pērn sasniedza 5,417 miljonus eiro, ēdināšanas nozares lielāko uzņēmumu desmitnieku noslēdza jaunpienācējs "Lido Domina", kura apgrozījums bija 5,338 miljoni eiro.

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, ēdināšanas nozares lielāko uzņēmumu desmitnieku atstāja "Lage Ko", "Čilija Pizza" un "Pica serviss".

"Latvijas biznesa gada pārskata" kārtējā izlaidumā iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti.

https://infogram.com/lielakie-edinasanas-uznemumi-1h1749859zxl2zj?live