''Drogas'' apgrozījums pērn audzis par 5%

Rīga, 9.aug., LETA. Kosmētikas un saimniecības preču veikalu tīkla pārvaldītāja AS "Drogas" pagājušo gadu noslēdza ar 73,952 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 6,7% - līdz 10,637 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma apgrozījuma pieaugums pērn skaidrojams ar papildu aktivitātēm veikalu tīklā, jaunu veikalu atklāšanu un klientu lojalitātes stiprināšanu.

Kompānijas vadība norāda, ka, turpinot attīstības stratēģiju, uzņēmums pērn atvēra trīs jaunus veikalus un veica rekonstrukcijas darbus divos esošajos veikalos. Gada nogalē kompānija atklāja pirmo jaunā koncepta veikalu "Drogas". Izstrādājot jauno veikala konceptu, uzņēmums ņēma vērā gan "Drogas" mātes kompānijas - mazumtirdzniecības grupas A.S. "Watson Group" starptautisko pieredzi, gan klientu vēlmes un ierosinājumus.

2017.gadā kompānija paplašināja A.S. "Watson" meitas uzņēmumu piegādāto importēto produktu klāstu, kura sasniegusi labus pārdošanas rādītājus. Kompānija pilnveidoja komunikāciju ar klientiem. Pērn "Drogas" turpināja izstrādāt arī internetveikalu.

Uzņēmuma vadība uzsver, ka kopumā "Drogas" darbība ir bijusi veiksmīga un veicinājusi kompānijas finanšu stabilitāti.

2018.gadā "Drogas" vadības mērķis ir stiprināt tās tirgus līdera pozīciju, atverot jaunus veikalus Latvijā un Lietuvā, pielāgojot mārketinga stratēģiju pašreizējai tirgus situācijai, kā arī veicot aktīvu darbu, digitalizējot iekšējos un ārējos procesus.

Jau ziņots, ka AS "Drogas" 2016.gadā strādāja ar 70,373 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 9,974 miljonu eiro apmērā.

"Drogu" tīklu Baltijā veido vairāk nekā 140 veikali Latvijā un Lietuvā.

Pirmais veikals "Drogas" atvērts 1993.gada decembrī Rīgā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 821 275 eiro. Kopš 2004.gada jūnija "Drogas" ir starptautiskās mazumtirdzniecības un ražošanas grupas "A.S. Watson Group" uzņēmums.