Mēbeļu furnitūras uzņēmuma "Attēls R" apgrozījums pērn sarucis par 3%

Rīga, 11.jūl., LETA. Mēbeļu furnitūras uzņēmums "Attēls R" pagājušajā gadā strādāja ar 12,34 miljonu apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā 2016.gadā, savukārt kompānijas peļņa saruka par 21,9% - līdz 492 642 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Attēls R" pērn investēja noliktavu platību iegādē un iekārtošanā, kā arī mēbeļu

furnitūras tirdzniecības apmēra palielināšanas nolūkā kompānija ieguldīja līdzekļus veikala pārbūvē un rekonstrukcijā.

Kompānijas vadība norāda, ka turpmāk "Attēls R" plāno attīstīt pakalpojumu sortimentu, palielināt ražošanas un pārdošanas apmērus, ieviest tehnoloģiskus jauninājumus pievienotās vērtības palielināšanai, kā arī palielināt eksporta tirgu daļu. Tāpat 2018.gadā kompānija plāno atvērt jaunu mēbeļu furnitūras centru.

Pēc "Attēls R" vadības vēstītā, ražošanas jaudas un kvalitātes uzlabošanas nolūkā kompānija plāno nomainīt arī malu aplīmēšanas darbgaldu ar jaunu iekārtu. Lai nodrošinātu nepieciešamo finansējumu, kompānija plāno noslēgt kredīta līgumu.

2016.gadā "Attēls R" strādāja ar 12,725 miljonu eiro apgrozījumu un 631 065 eiro peļņu.

"Attēls R" ir viens no lielākajiem mēbeļu materiālu piegādātājiem Latvijā, kā arī attīstījis mēbeļu detaļu ražošanas servisu. Komercreģistrā kompānija "Attēls R" iegrāmatota 1997.gadā. Tās pamatkapitāls ir 1,615 miljoni eiro, bet īpašnieki ir četras Latvijas privātpersonas.