Drukas ārpakalpojumu uzņēmums "Printful Latvia" tehnoloģiju attīstībā ieguldīs 1,1 miljonu eiro

Rīga, 11.jūn., LETA. Latvijas tehnoloģiju uzņēmuma "Draugiem Group" drukas ārpakalpojumu uzņēmums "Printful Latvia" tehnoloģiju attīstībā ieguldīs 1,1 miljonu eiro, aģentūru LETA informēja "Draugiem group" runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Viņš norādīja, ka līdz šī gada beigām ieguldījumu apjoms "Draugiem Group" uzņēmuma "Printful" Latvijas ražotnē, no kuras eksportē uz Eiropas un Āzijas tirgiem, sasniegs 1,6 miljonus eiro.

Palkavnieks sacīja, ka līdz šim "Printful Latvia" ražošanas un tehnoloģiju attīstībā ieguldīts jau 1,1 miljons eiro, un tādējādi kopējā ieguldījumu summa sasniedz vairāk nekā 2,7 miljonus eiro. Ražotnē patlaban strādā 19 speciālisti, un līdz gada beigām plānots piesaistīt vēl 20 apdrukas, apģērbu, apavu un dizaina priekšmetu ražošanas speciālistus.

"Printful Latvia" izpilddirektors Dāvis Siksnāns atzīmēja, ka kompānijas pakalpojumus izvēlas 600 000 e-komercijas veikalu, un prioritārais mērķis ir iegūt vadošās tirgus pozīcijas Eiropā un Āzijā. "Attīstīt ražotni Latvijā ir ne tikai izdevīgi ģeogrāfiski, bet tas arī veicinās jaunu, tehnoloģiski attīstītu darbvietu radīšanu šuvējiem un ražošanas speciālistiem starptautiskā uzņēmumā un, protams, nākotnē ievērojami palielinās Latvijas eksportspēju," uzsvēra Siksnāns.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pērn "Printful Latvia" strādāja ar 2,657 miljonu eiro apgrozījumu, bet kompānijas peļņa sasniedza 796 990 eiro.

Kompānija dibināta 2017.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 350 000 eiro.

"Printful Latvia" nodrošina programmatūras risinājumu izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu un arī ražošanas pakalpojumus. Pērn "Printful Latvia" ieguldīja vairāk nekā miljonu eiro Eiropas ražotnes izveidē. Patlaban kompānijā strādā 132 darbinieki - programmētāji, mārketinga profesionāļi, dizaineri, biznesa attīstības un pārdošanas speciālisti.

"Printful Latvia" ir ASV uzņēmuma "Printful Inc" meitas uzņēmums.