Santa Anča uz laiku atstājusi žurnāla "Santa" galvenās redaktores darbu

Rīga, 21.marts, LETA. Sieviešu dzīvesstila žurnāla "Santa" galvenā redaktore Santa Anča uz laiku pārtrauksi žurnāla galvenās redaktores amata pienākumu pildīšanu, lai vairāk pievērstos darbam jaunatvērtajā viesnīcā "Villa Santa" Cēsīs, aģentūrai LETA apstiprināja Anča.

"Santas" galvenās redaktores pienākumus turpmāk pildīs žurnāla "Ieva" bijusī redaktore Inita Sila."Man kā uzņēmuma īpašniecei, kura pati nosaka "spēles" noteikumus savā izdevniecībā, ir iespēja atgriezties šajā amatā, kad gribēšu. Es domāju, ka tas noteikti nebūs ātrāk kā gads, bet vai tas būs pēc gada vai vēlāk, nevaru patlaban pateikt," sacīja Anča.

Viņa skaidroja, ka žurnāla veidošana sastāv no vairākiem neredzamiem darbiem, kurus patlaban vairs nespējot veikt, jo enerģiju paņem arī jaunatvērtā viesnīca.

Anča gan saglabāšot izdevniecības galvenās redaktores statusu, lai sekotu visu izdevniecības izdoto produktu kvalitātei, kā arī turpinās žurnālistes darbu - rakstīs intervijas, citus materiālus, turpinās satikties ar savām lasītājām dažādos veidos.

"Es nepametu izdevniecību, sekošu visiem saviem žurnāliem līdzi, rūpēšos par to kvalitāti, sazināšos ar saviem redaktoriem un domāsim kopējās mārketinga kampaņas. Atdodu operatīvo vadību Initai Silai, jo viņa ir viena no manas izdevniecības profesionālākajām žurnālistēm," sacīja Anča.

Viņa piebilda, ka tuvākie mērķi attiecībā uz viesnīcas darbību ir panākt, lai tās ikmēneša ienākumi nosedz ikmēneša izdevumus, kas pirmajā pusgadā vēl nav izdevies.

Kā ziņots, pērn jūnijā Cēsīs tika atvērta izdevniecības SIA "Žurnāls Santa" meitasuzņēmuma SIA "Santas rezidence" viesnīca "Villa Santa", kuras izveidē investēti 3,5 miljoni eiro.

SIA "Santas rezidence" reģistrēta 2014.gadā un tās pamatkapitāls ir 4,631 miljons eiro. Uzņēmums pieder Santai Ančai (40,28%), Ivaram Zariņam (32,94%) un SIA "Žurnāls Santa" (26,78%). Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Ivars Zariņš, savukārt valdes locekļi ir Santa Anča un Māris Ančs, liecina "Firmas.lv" informācija.

SIA "Žurnāls Santa" dibināts 1991.gadā, tā īpašnieki ir Anča (55%) un Zariņš (45%). Uzņēmums 2016.gadā strādāja ar 7,836 miljonu apgrozījumu un 1,303 miljonu peļņu. SIA "Žurnāls Santa" izdod vairāk nekā 20 žurnālus, tostarp, "Santa", "Ieva", "Privātā Dzīve", "Klubs", "Mans Mazais" un citi.