SIA "AS un Dēli". Avārijas dienests, asenizācija

asviens

Avārijas dienests

Avārijas dienests rūpējas par kanalizācijas avāriju likvidēšanu pēc izsaukuma visu diennakti.

Avārijas dienests "AS un Dēli" ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi, kas piedāvā dažādu veidu kanalizāciju avāriju seku novēršanu, cēloņu atrašanu un aizsprostu likvidēšanu. Ar laiku caurules aizsērē un aizsprostojas, saplaisā vai iebrūk, tādēļ var rasties sadzīviskas un ekoloģiskas problēmas.

Avārijas dienests piedāvā dažāda veida tehnoloģiskas pieejas, kas palīdz atrisināt problēmu bez bojāto posmu uzrakšanas un demontāžas.

Avārijas dienests piedāvā asenizāciju, aizsērējušu kanalizācijas cauruļu vadu tīrīšanu, šķidro sadzīves atkritumu un tauku utilizāciju un ārkārtas santehnikas darbu veikšanu.

Avārijas dienests izmanto kompleksu pieeju dažādas sarežģītības pakāpes problēmu novēršanā.

Lasiet vairāk: http://www.daas.lv/

Avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi

Avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi ir nepieciešami, ja cauruļvadi ir aizsprostoti vai aizsērējuši kritiskā līmenī, radot sadzīvisku un ekoloģisku problēmu draudus.

Avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi tiek veikti iekšējo un ārējo kanalizācijas aizsprostu likvidēšanai. Tīrīšanas darbus veic, izmantojot hidrodinamisko iekārtu, mehānisko motorspirāli, kā arī rokas instrumentus un ierīces. Avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi tiek veikti arī ar augstspiediena iekārtu, kas likvidē dažāda veida nogulsnes.

Avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi visbiežāk ir nepieciešami iedzīvotāju nelāgo ieradumu dēļ jeb nepareizas ekspluatācijas dēļ. Aizsprostojumi visbiežāk notiek pēkšņi, un, veicot avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbus, kanalizācijas vados tiek atrasti dažādi sadzīves priekšmeti – pārtika, autiņbiksītes utml. Bieži avārijas kanalizācijas tīrīšanas darbi ir nepieciešami, ja kādā mājā notiek remonts, jo nereti kanalizācijas vadus aizsprosto būvgruži vai ieliets piesārņots šķidrums, kurā mazgāti krāsošanas rīki.

Lasiet vairāk: http://www.daas.lv/

Kanalizācijas tīrīšana

Kanalizācijas tīrīšana ir šķidro sadzīves atkritumu savākšana. Tajā ietilpst kanalizācijas aku (nosēdaku) tīrīšana un izvešana, kanalizācijas tīrīšana dzīvokļos un privātmājās, izmantojot trosi.

Kanalizācijas tīrīšana paredzēta arī lietus ūdens noteku tīrīšanai. Lietus kanalizācijas stāvvadi un guļvadi mēdz aizsprostoties ar lapām, zariem un citiem atkritumiem, kā dēļ var applūst dzīvojamās telpas. Kanalizācijas tīrīšana spēj tikt galā ar šo problēmu, izmantojot mūsdienīgas iekārtas.

Svarīga ir arī profilaktiskā kanalizācijas tīrīšana. Sakritušas lapas un zari sakrājas pakāpeniski, līdz caurules kļūst pārāk aizsprostotas, lai spētu pienācīgi vadīt lietus ūdeni, sadzīves un fekālās kanalizācijas saturu. Profilaktiskā kanalizācijas tīrīšana nepieļaus nepatīkamas situācijas nākotnē.

Lasiet vairāk: http://www.daas.lv/