Nākamgad plāno atvērt jaunus "Drogas" veikalus Latvijā un Lietuvā

Rīga, 28.dec., LETA. Nākamgad iecerēts atvērt jaunus "Drogas" veikalus Latvijā un Lietuvā, aģentūrai LETA pastāstīja AS "Drogas" mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova, precīzu plānoto jaunatvērto veikalu skaitu pagaidām neatklājot.

"2018.gads ir "Drogas" jubilejas gads - gan Latvijā, gan Lietuvā plānots attīstīt veikalu tīklu, atverot jaunus veikalus," sacīja Kirstuka-Ščeglova.

Viņa pastāstīja, ka arī šogad uzņēmuma attīstīja veikalu tīklu Latvijā. Tostarp šogad, 24. martā Cēsīs tika atvērts otrais veikals "Drogas" pilsētā, kas atrodas tirdzniecības centrā "Globuss", Raiņa ielā 26/28. Savukārt no 20.jūlija veikals "Drogas", kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā "Šokolāde", Strēlnieku ielā 2, pārvietots pircējiem ērtāk pieejamā vietā. 4.decembrī kompānija atvēra jaunu veikalu Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, kurš ir pirmais veikals "Drogas" "Iļģuciema" apkārtnē. No 8.decembra pēc rekonstrukcijas pircējiem atkal ir pieejams veikals "Drogas" Rīgā, Dzelzavas ielā 51.

Pēc Kirstukas-Ščeglovas teiktā, šā gada būtiskākais "Drogas" notikums ir jauna un atšķirīga koncepta veikala atklāšana 1.novembrī tirdzniecības centrā "Galerija Centrs", Audēju ielā 16, tādējādi iezīmējot "Drogas" 25 gadu jubilejas tuvošanos.

Viņa arī pastāstīja, ka Lietuvā 15. novembrī tika atvērts jauns veikals Viļņā, Ģedimina prospektā 26, savukārt februārī rekonstruēts "Drogas" veikals Alītā, Naujojoje gatvē 48a. Pirmais jaunā, atšķirīgā koncepta "Drogas" veikals Lietuvā atvērts Kauņā, Karaļa Mindauga prospektā 49, šā gada 30.novembrī.

Jau ziņots, ka AS "Drogas" pērn strādāja ar 70,373 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 9,974 miljonu eiro apmērā. Savukārt 2015.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 68,194 miljoni eiro, bet peļņa - 9,945 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

"Drogu" tīklu Baltijā veido 143 veikali Latvijā un Lietuvā. Latvijā darbojas 89 veikali, bet Lietuvā ir atvērti 54 "Drogu" veikali. "Drogas" Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus.'

Pirmais veikals "Drogas" atvērts 1993.gada decembrī Rīgā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 821 275 eiro. Kopš 2004.gada jūnija "Drogas" ir starptautiskās mazumtirdzniecības un ražošanas grupas "A.S. Watson Group" uzņēmums, kuram pieder 13 mazumtirdzniecības zīmoli 25 valstīs Eiropā un Āzijā, kopumā vairāk nekā 12 000 veikalu.