"Benu aptieka" Jelgavā atver pirmo franšīzes aptieku

Rīga, 9.nov., LETA. Šonedēļ Jelgavā darbu sākusi pirmā "Benu aptieku" franšīzes aptieka Latvijā "Jelgavas Pils aptieka", aģentūru LETA informēja SIA "Benu aptieka Latvija" pārstāvji.

Kā skaidroja SIA "Jelgavas Pils aptieka" vadītāja un īpašniece Dina Kurzemniece, šāds lēmums pieņemts, jo uzņēmumiem "Jelgavas Pils aptieka" un "Benu aptieka Latvija" esot līdzīgas nākotnes attīstības redzējums. Tāpat "Benu aptieku" franšīzes izmantošana nozīmē plašāku preču un medikamentu izvēli, kā arī loģistikas un citu resursu izmantošanu, kas kalpo par labu gan uzņēmumam, gan arī tā klientiem.

"Izvēršot sadarbību ar "Benu aptiekā", ar ko mums sakrīt nākotnes attīstības vīzija, esam spēruši vēl vienu būtisku soli uz priekšu. Tas nozīmē plašāku produktu un preču klāstu, dažādas akcijas un draudzīgu lojalitātes programmu mūsu apmeklētājiem, kā arī mājīgu, sakoptu un mūsdienīgu darba vidi, modernu klientu apkalpošanas un biroju tehnikas aprīkojumu un programmatūru mūsu darbiniekiem," norādīja Kurzemniece.

Uzņēmums "Jelgavas Pils aptieka" patlaban pārvalda divas aptiekas Rīgā un trīs aptiekas Jelgavas novadā. Kopā uzņēmumā strādā 30 darbinieki.

"Benu aptieku" farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna sacīja, ka "Benu aptiekas" franšīzi turpmāk izmantos arvien jaunas aptiekas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan citos Latvijas reģionos.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija "Jelgavas Pils aptieka" apgrozījums pērn bija 2,584 miljoni eiro, bet peļņa - 151 780 eiro. SIA "Jelgavas Pils aptieka" dibināta 1994.gadā, tā pamatkapitāls ir 54 996 eiro. Uzņēmuma "Jelgavas Pils aptieka" vienīgā īpašniece ir Kurzemniece.

"Benu aptieku" tīkla pārvaldītājas SIA "Benu aptieka Latvija" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.februāra līdz 2017.gada 31.janvārim, bija 41,909 miljoni eiro, kas ir par 7,2% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet peļņa samazinājās par 14,1% un bija 1,11 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Benu aptieka Latvija" dibināta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 333 410 eiro. "Benu aptieka Latvija" pilnībā pieder "Phoenix Baltics Holding", kuras īpašniece savukārt ir Vācijas kompānija "Phoenix International Beteiligungs GmbH".