Pērn ievērojami pieauga interaktīvo azartspēļu nodrošinātāja "Optibet" peļņa

Rīga, 29.aug., LETA. Sporta bāru, totalizatoru un interaktīvo azartspēļu nodrošinātājas SIA "Optibet" peļņa pērn bija 2,881 miljons eiro, kas ir par 62% vairāk nekā 2015.gadā, bet apgrozījums pērn sasniedza 11,214 miljonus eiro, kas ir pieaugums par gandrīz 28%, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma peļņa 2015.gadā bija 1,777 miljoni eiro, bet apgrozījums - 8,777 miljoni eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums savu darbību veica interneta vietnē "optibet.lv" un arī 11 derību likmju pieņemšanas vietās. Pērn paplašināta likmju pieņemšana, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus.

Uzņēmuma darbības rādītājus pozitīvi ietekmēja Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas un Finanšu ministrijas nelicencēto tiešsaistes azartspēļu organizatoru bloķēšana. Tas veicinājis arī "Optibet" tiešsaistes klientu skaita pieaugumu.

Šogad uzņēmums turpina palielināt darbības efektivitāti, attīstot un uzlabojot informācijas tehnoloģiju risinājumus. Tāpat šogad plānots paplašināt sniegto pakalpojumu klāstu, kā arī piesaistīt jaunus klientus, norādīts vadības ziņojumā.

SIA "Optibet" dibināta 1999.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 422 871 eiro. Vienīgais "Optibet" īpašnieks ir Zviedrijas kompānija "Lifland Gaming AB".