Kosmētikas nozares pārstāvji dibinājuši asociāciju

Rīga, 10.apr., LETA. Vairāki Latvijas kosmētikas nozares pārstāvji - "Madara Cosmetics", "Bio2You", "Stenders", "Kinetics Nail Systems" un Ieva Plaude-Rēlingere - dibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām, informē LAKRA pārstāvji.

Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas īpašībām.

Kā norāda LAKRA valdes priekšsēdētāja Plaude-Rēlingere, LAKRA apvienojušies ražotāji, kuru kopējais apgrozījums ir aptuveni 20 miljoni eiro, turklāt gandrīz 70% no saražotās produkcijas asociācijas biedri eksportē.

"Tas norāda uz šīs nozares konkurētspēju un arī potenciālu, jo Latvijas kosmētikas nozarē patlaban ir ienākusi jauna uzņēmēju paaudze, kas spēj radīt ne tikai interesantus un kvalitatīvus produktus, bet arī stāstu, kas ir būtiski, lai iekarotu ārvalstu tirgus," skaidro Plaude-Rēlingere.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, LAKRA dibināta 2016.gada 28.decembrī. Asociācijas valdē darbojas arī "Bio2You", "Stenders", "Kinetics Nail Systems" un "Madara Cosmetics" pārstāvji.