Pagājušajā nedēļā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums - "Industrial Climatic Group"

Rīga, 31.okt., LETA. Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA "Industrial Climatic Group", kuras pamatkapitāls ir 1,26 miljoni eiro, informē UR.

Kā liecina SIA "Firmas.lv" informācija, uzņēmums "Industrial Climatic Group" reģistrēts 24.oktobrī. 95,34% uzņēmuma daļu pieder Krievijas pilsoņiem Antonam Karasevičam un Jevgenijam Panovam piederošajai SIA "Secero Investments", bet atlikušās daļas Latvijas pilsoņiem Ilmāram Liepiņam un Voldemāram Liepiņam, kā arī Horvātijas pilsonim Nino Kiladzem piederošajai SIA "Aqua Delta".

Pagājušajā nedēļā divus jaunus uzņēmumus reģistrējusi arī autotirgotājas SIA "Domenikss" īpašniece Benita Sadauska - SIA "K34Z" ar 498 227 eiro pamatkapitālu un SIA "K34E" ar 174 522 eiro pamatkapitālu.

UR informē, ka pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un UR reģistrēti 203 jauni subjekti, kas ir par 15 vairāk nekā iepriekšējā nedēļā. No kopējā skaita visvairāk jeb 190 bija SIA, kā arī reģistrēti deviņi individuālie komersanti, divas pilnsabiedrības, kā arī pa vienai zemnieku saimniecībai un ārvalsts komersanta filiālei.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 197 subjekti, kas ir par 13 mazāk nekā pirms nedēļas.