"Mārupes metālmeistara" apgrozījums pērn audzis par 20%

Rīga, 5.maijs, LETA. Metālapstrādes uzņēmuma AS "Mārupes metālmeistars" apgrozījums 2015.gadā ir palielinājies par 20% salīdzinājumā ar 2014.gadu, liecina "Firmas.lv" informācija.

2015.gadā uzņēmums strādāja ar 6,95 miljonu eiro apgrozījumu, bet 2014.gadā - ar 5,82 miljonu eiro apgrozījumu.

"Mārupes metālmeistara" peļņa 2015.gadā bija 174 584 eiro, un tā ir vairāk nekā divas reizes mazāka nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 453 810 eiro.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn noslēgti vairāki līgumi ar ārvalstu piegādātājiem. Tika palielināts metāla, skārda izstrādājumu piedāvājums, ieviesti vairāki jauni produkti, piemēram, jumta metāla šindeļi, rombi, kā arī metāla konstrukcijas.

Latvijā uzņēmums realizē 69,26% saražotā, bet pārējo Eiropas Savienības valstīs. Tagad uzņēmums ir viens no lielākajiem metālizstrādājumu ražotājiem Latvijā, aizņemot 81% no Latvijas tirgus.

Šogad uzņēmums plāno saražot produkciju par apmēram 7,5 miljoniem eiro, tādējādi plānojas, ka "Mārupes metālmeistara" 2016.gada apgrozījums būs vismaz par 30% lielāks nekā 2015.gada apgrozījums.

"Mārupes metālmeistars" darbojas divās ražotnes - "Nordic Industrial Park" teritorijā Rūpnīcu ielā 4, Olainē, un "NP Jelgavas Biznesa parka" teritorijā Aviācijas ielā 18, Jelgavā. Ražotnēs Olainē un Jelgavā tiek nodarbināti ap 60 strādnieku, Jelgavas ražotnē - 18.

"Mārupes metālmeistars" dibināts 1999.gadā. "Mārupes metālmeistars" ražo tērauda jumtu un sienu segumus, ūdens noteksistēmas un visus nepieciešamos papildelementus jumtu ierīkošanai, kā arī dažādu gabarītu metāla konstrukcijas. Visa kompānijas produkcija pazīstama ar preču zīmi "Metalmaster".

Izplatītākie uzņēmuma produkti ir tērauda jumtu un sienu segumi, ūdens noteksistēmas, papildelementi, sniega aiztures un drošības barjeras, dūmvadu un skursteņu elementi, jumtu lūkas un dažādas metāla konstrukcijas.

Uzņēmums ražo produkciju gan privātajam sektoram, gan sabiedriskajām un industriālajām ēkām. Metāla konstrukciju ražošanā tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts - sākot no projekta izstrādes un produkcijas izgatavošanas līdz pat montāžai objektā. Tiek ražotas gan standarta, gan nestandarta visdažādāko gabarītu metāla konstrukcijas - viss nepieciešamais angāriem, daudzstāvu autostāvvietām, tirdzniecības centriem, sabiedriskās nozīmes un industriālajām būvēm. Pēc klienta pieprasījuma tiek ražoti arī citi metāla izstrādājumi - balkonu margas, ugunsdzēsēju kāpnes, metāla sētas, reklāmas stendi.