Saeima un valdība. Informatīvs izdevums

Ilze Purmale PILSĒTAS ATTĪSTĪBAS DEPARTAMENTS, departamenta direktore

67105444

Ilze Krēgere PILSĒTAS ATTĪSTĪBAS DEPARTAMENTS, direktora palīdze

67012947

Inese Pabērza Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļa, nodaļas vadītāja

67105226

Guntars Ruskuls STRATĒĢISKĀS VADĪBAS PĀRVALDE, pārvaldes vadītājs

67012920

Anita Amālija Olava STRATĒĢISKĀS VADĪBAS PĀRVALDE, pārvaldes vadītāja palīdze

67181434
Dārza Eksperts, SIA

Dārza Eksperts, SIA

SIA "Dārza Eksperts" ir uzņēmums, kas jau 20 gadus nodarbojas ar dārzu ierīkošanu, kopšanu un uzturēšanu gan Latvijā, gan ārpus tās. Šajā laikā darbinieki ir uzkrājuši ievērojamas un specifiskas zināšanas par tādām jomām, kā zālāju iekopšana, dīķu ierīkošana, apstādījumu veidošana, bruģa ieklāšana un žogu veidošana. Vienlaikus tiek piedāvāti arī daudzi citi risinājumi, jo "Dārza Eksperts" speciālisti prot izveidot jebkādas sarežģītības dārzu projektus un tos arī realizēt.

Ramkons, SIA

Ramkons, SIA

SIA "RAMKONS" ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem pārstāvētajā nozarē. Rūpnīcas pamatprodukcija ir betona un dzelzsbetona aku grodu un to papildelementu ražošana. Ar rūpnīcā uzstādīto jauno un vienu no modernākajām dzelzsbetona grodu ražošanas iekārtām Latvijā, mēs spējam panākt augstu produkta kvalitāti, tādējādi piedāvājot Jums vislabāko. SIA "RAMKONS" - labākais betons un dzelzsbetona izstrādājumi Jums!

Linda Danefelde Stratēģiskās plānošanas nodaļa, nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece

67012842

Katrīna Miška-Idū Stratēģiskās plānošanas nodaļa, galvenā stratēģiskās plānošanas speciāliste, nodaļas vadītāja vietniece

67105374

Elīna Ledaine Stratēģiskās plānošanas nodaļa, galvenā stratēģiskās plānošanas speciāliste

67012918

Jānis Ušča Stratēģiskās plānošanas nodaļa, galvenais telpiskās attīstības plānotājs - eksperts

67037540

Agnija Rubcova Stratēģiskās plānošanas nodaļa, galvenā stratēģiskās plānošanas speciāliste

67181074
BUHPROFIT, IK

BUHPROFIT, IK

IK „Buhprofit” apkalpo uzņēmumu un saimniecisko darbību veicošu personu grāmatvedību, veido un nodod Valsts ieņēmumu dienestam EDS sistēmā grāmatvedības un citu nodokļu pārskatu formas. Rīko kursus grāmatvežiem un sniedz grāmatvedības konsultācijas.
P.ALKŠŅA PROJEKTU GRUPA, IK

P.ALKŠŅA PROJEKTU GRUPA, IK

Būvuzraudzības uzņēmums ar lielu pieredzi pašvaldību un meža autoceļu būvprojektos, pilsētu ielu, velo un gājēju celiņu, autostāvvietu un uzņēmumu teritoriju labiekārtošanas objektu būvuzraudzībā.

Elīna Jakovele Stratēģiskās plānošanas nodaļa, galvenā stratēģiskās plānošanas speciāliste

67105328

Renāte Strautmane Stratēģiskās uzraudzības nodaļa, nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece

67105473

Andris Ločmanis Stratēģiskās uzraudzības nodaļa, galvenais telpisko datu eksperts, nodaļas vadītāja vietnieks

67012886

Anda Ellēna-Alēna Stratēģiskās uzraudzības nodaļa, galvenā projektu vadītāja

67012804

Jurijs Grizāns Stratēģiskās uzraudzības nodaļa, galvenais projektu vadītājs

67013595
BIGSA, SIA

BIGSA, SIA

Darbības galvenie virzieni:
  • Ārējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve;
  • Lietus kanalizācijas, notekūdeņu kanalizācijas tīklu izbūve (UKT);
  • Objektu nodošana ekspluatācijā ar izpilddokumentāciju. Kvalitatīvas kanalizācijas un ūdensvadu sistēmu izbūve privātmājām un individuālajām celtnēm. Objektu nodošana ekspluatācijā ar izpilddokumentāciju. Aicinām sadarbībai!
SALAS COMPANY, SIA

SALAS COMPANY, SIA

Sūkņu un iekārtu piegāde notekūdeņu pārsūknēšanas un attīrīšanas sistēmām, ūdens apgādei un apkurei. Pārstāv ITT FLYGT. Automātisko vadības iekārtu izgatavošana un piegāde

Kristaps Niedols MOBILITĀTES PĀRVALDE, pārvaldes vadītājs

67012066

Evelīna Budiloviča Attītsības plānošanas nodaļa, nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece

67105520

Vilnis Salenieks Transporta infrastruktūras plānošanas nodaļa, nodaļas vadītājs - pārvaldes priekšnieka vietnieks

67012064

Inese Sirmā PILSĒTVIDES ATTĪSTĪBAS PĀRVALDE, pārvaldes vadītāja, direktora vietnieka pilsētvides attīstības jautājumos p.i.

67012856

Aigars Kušķis PILSĒTVIDES ATTĪSTĪBAS PĀRVALDE, eksperts Rīgas vēsturiskā centra unesco pasaules mantojuma pārvaldības plānošanas jautājumos

67037936
DELTA KOMPĀNIJA, SIA

DELTA KOMPĀNIJA, SIA

Mēs sniedzam plaša spektra mērniecības, ģeodēzijas, topogrāfijas, kartogrāfijas, teritorijas plānošanas un citus pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, uzņēmumā SIA "Delta Kompānija" šobrīd strādā 20 darbinieki, no kuriem 10 ir sertificēti mērnieki zemes ierīcības, kadastrālās uzmērīšanas un ģeodēziskos darbos. Mēs lepojamies, ka mūsu darbinieki ir sertificēti visās Ministru Kabineta noteikumu reglamentētajās mērniecības sfērās, kas ļauj mums veikt pilna spektra mērniecības darbus. Uzņēmums un tā darbinieki aktīvi iesaistās arī nozares sabiedriskās aktivitātēs. SIA "Delta Kompānija" ir Latvijas Kartogrāfu un Ģeodēzistu asociācijas biedrs, kur uzņēmuma vadītājs Juris Vītols ir bijis arī ilggadējs (2004.-2016. gads) asociācijas vadītājs.

 

UPONOR LATVIA, SIA

UPONOR LATVIA, SIA

Uponor ir vadošais ūdensapgādes un apkures cauruļvadu sistēmu izstrādātājs un ražotājs. Mūsu produktu grupas: ūdensapgāde, siltumapgāde, ūdens siltās grīdas un temperatūras kontrole telpā, decentralizēta apkures sistēma, infrastruktūras produkti. Uponor misija — izstrādāt un ražot ilgtspējīgus risinājumus, kas atbilst mūsdienu prasībām un komforta līmenim.